Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavkapcsolatban élő kedvesed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban élő kedvesed, elfelejtené szüli vagy nevnapod, írnál neki egy cinikus kösz szépent?

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem.


És miért emelted ki, hogy távkapcsiban élő? Mert ha rendes kapcsolat lenne és akkor felejtené el, akkor nem ugyanígy reagálnál rá, Kérdező? Vagy az már teljesen más??

2015. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
90%
Nem. Ez játszmázás. Ha bánt, akkor megmondom kerek perec.
2015. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem tartanám kedvesemnek azt akinek annyira. nem vagyok fontos hogy tudja mikor van a szulinapom.
2015. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a tavkapcsolatot, mert ha a szomszéd szobában van, akkor nyilván nem írok neki cinikus smst
2015. aug. 7. 16:47
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Ennyire nem zavarna a dolog, hogy emiatt aztán vitázzunk.
2015. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

És ha távkapcsolatban van az ember, akkor ez feljogosít téged arra, hogy pitiáner dolgokon el kezdj azzal a személlyel veszekedni, aki állítólag a kedvesed?


Fura felfogásod van, az egyszer biztos!

2015. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

várnék a nap végéig és másnap frankón, mindenféle kertelés nélkül elmondanám, h nagyon rosszul esett, h megfeledkezett rólam.

Vitát nyilván nem csinálnék belőle, de "tudnám hova tenni magamban".. Nekem ha valaki fontos és szeretem akkor ilyesmiről nem feledkezek el lehet 600 dolgom és 600 km is köztünk.. Nem az ajándék a lényeg, hanem a gesztus, h képben van e, h felköszönt akár egy smssel is.

2015. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pontosan! Nem kell ajándék csak a gesztus!! Egy smsre mindenkinek van ideje
2015. aug. 7. 16:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem.

És azért nem mert nekem nem ér az egész annyit, hogy emiatt bocsánatot kérjen tőlem. Nekem más dolgok a fontosak a párkapcsolatban.De nem vagyunk egyformák, úgyhogy megértem, ha rosszul esik.

(egy távkapcsolatban élő N)

2015. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet megemlíteném, hogy valamit elfelejtett, de csak röhögve. Engem ez baromira nem zavarna. Ennek persze lehet az az oka, hogy ilyen dolgokat én magam is gyakran elfelejtek. Pontosabban nem is azt felejtem el, hogy mikor van a páromnak szüli-/névnapja, hanem azt, hogy most épp hanyadika/milyen nap van:D
2015. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!