Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beleszeretni, kegyetlenség ezt megmondani?

Figyelt kérdés

egész friss kapcsolat.3hónapos.de úgy érzem,nem tudok szerelmes lenni belé,sőt,egyre több olyan dolgát ismerem meg,ami nekem nem tetszik (szerinte ő nem dohányzik,de elég gyakran rágyújt,könyékig az orrában/fülében túr,fogmosás sem az erőssége..ilyenek..)

25L


2015. aug. 8. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenség NEM megmondani.
2015. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, 3 hónap még nem olyan sok, ilyenkor nem fűz még annyi minden hozzá. Velem is szakítottak 3 hónap után: sokkal jobban viseltem, mint mikor 2 év után volt..
2015. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nem kegyetlenség. Inkább az kegyetlenség, ha így is vele maradsz, ráadásul magaddal szemben is.
2015. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
kapcsolatban az igénytelenség, tiszteletlenség.
2015. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy ezeket előbb észre sem vetted? :D Az ilyen orrbányászok gyerekkoruk óta szokták ezt csinálni. .. . És hát fúúj, én le is hánynám ha ilyet nyomna előttem, csak úgy tiszteletem jeléül.
2015. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mostanában kezd elkényelmesedni a jelenlétemben,biztos ezért mer önfeledten bányászni:P
2015. aug. 8. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem azokat, akik összejönnek úgy, hogy nem is szerelmesek egymásba?
2015. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
100%

Mostanában kezd elkényelmesedni... így van ez: mondjuk szerencsés vagy, hogy már három hónap után.. képzeld mi lenne egy év múlva.

Akkor durvább volna megmondani.

A szerelem, vagy van, vagy nincs - úgy csinálni, mintha lenne az durva félrevezetése a srácnak.

Inkább most, mint később: mond csak meg, nem ő az igazi.

2015. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!