Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk: képesek vagytok valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: képesek vagytok valakibe csak azért beleszeretni, mert jó a szex?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy pasival, nem beszéltük meg a játékszabályokat, de egyértelmű volt, hogy ő csak szexet akar tőlem, semmi többet.

Eleinte jött, azonnal be az ágyba, aztán már öltözött és ment is.

Heti egyszer jött, leginkább hétvégén.

Most már kétszer is találkozunk egy héten, mindig nálam/nálunk, és már kétszer itt is aludt.

Úgy érzem, egyre jobban keresi a társaságom, már azt is mondta, hogy jó velem aludni.

A szex fenomenális, ez tény. Sokkal tapasztaltabb vagyok, mint ő, idősebb is, szóval ez nem volt kérdés az elején se.


Én szeretném, ha több is lehetne, de beérem azzal, ami jut. :(

Fogalmazzunk úgy, hogy nem vagyok szép, a pasi meg nagyon is jól néz ki. Pont ezt használta ki, hogy elsőre ágyba vigyen, csak ugye ott kiderült, hogy igencsak élvezi, amit nyújtani tudok. Gondolom, ezért jött többször is át hozzám. Valamennyire biztos bejövök neki testileg is, azért kézzelfogható jelei vannak.


De...

Az lehet, hogy egy pasi csak azért belezúgjon egy csajba, mert nagyon jó az ágyban?


2014. dec. 24. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán. Mi elég egyszerű lények vagyunk, főleg hozzátok képest:D
2014. dec. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az arcod szép, de a tested rossz vagy fordítva? Ha előbbi, akkor simán lehet ebből több is, ha utóbbi, akkor valószínűleg bukta.
2014. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen lányokat miért nem találtam? Sokkal egyszerűbb lenne az életem mint most. :D
2014. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze ez természetes ha jo az ágyban akkor megszeretrjük azt a nőt
2014. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az arcom szép, de molett vagyok. Hogy úgy mondjam...
2014. dec. 24. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze
2014. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindig is a szexszel kompenzáltam a külsőm miatt.

De ennyi elég, hogy belém szeressen?

2014. dec. 24. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az arcod szép, akkor simán beléd szerethet. Szerintem igen jó esélyekkel indulsz, ha szép az arcod, meg sokakat piszkál amúgy is a gondolat, hogy duci nővel szexelni. Csak lehet, hogy még emésztenie kell a dolgot, mert bizonyára meglepted. :D
2014. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy belédszeret-e az kérdéses. A szexen kivűl mástól is függ, de ha jó az összhang kettötök között akkor minden bizonnyal sokat fogtok szexelni.
2014. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy ismerem a férfiakat, egy nagy részük vágyik a szerelem nélküli szexre, mellette mem van párja, vagy éppen nincs,

Ne élj álomvilágban, nehogy nagy csalódás érjen!

F,33

2014. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!