Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem tudok beleszeretni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon aranyos, őszinte, étterembe visz, nagyon értelmes, olyan kisugárzása van, hogy az csak na...

És mégse tudok belé szeretni... Félre ne értsétek, nem a f***szfejekért vagyok oda... Az előző barátaim is úriemberek voltak de belé egyszerűen nem tudok... Vagy még idő kell?


2014. nov. 9. 10:22
 1/3 Beszéljük meg válasza:

Teljesen normális, hogy nem szeretsz bele, annak ellenére, hogy ideálod. Nekem is volt már, egyszerű dolog. Lehet, hogy te is olyan típus vagy, aki csak úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy neki megtetszik előtte a lehetséges jelölt. Szóval majdnem már, hogy visszataszít, amikor benned nem alakul ki az érzés, de a másik fél már szerelmet vall, a jövőjét tervezgeti veled. (Nő vagyok.)

Semmiképp ne erőltesd magadra, hogy megszeresd.

Inkább utasítsd vissza kedvesen, minthogy vele légy, mert ez az ő vágya.:)

2014. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig szeretem, de nem szerelemmel... Valami ilyesminek képzelem el majd 10-20 év múlva a kedvesem és köztem lévő kapcsolatot, hogy szerelem már nincs ugyan, de a tisztelet és a kölcsönös bizalom megmarad... De félek, hogy itt a szerelem nem érkezik meg... Pedig egy kincs ez a férfi.
2014. nov. 9. 20:46
 3/3 Beszéljük meg válasza:
Ha neked nem fontos a szerelem és neki sem, csak a tisztelet akkor maradhatsz mellette. Viszont, ha neked nem kell érzelem, neki viszont szükséges az alap neked számító tisztelet mellett, akkor hagyd, ne játssz az érzéseivel. De csak akkor, ha nem tudod megadni neki az érzelmi stabilitást, és az ezzel járó mély érzelemmel teli szeretetet.
2014. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!