Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszanak rám a lányok, mikor a barátjukat leteremtem - úgy, hogy voltaképp én csak reagálok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor történt, hogy összefutottam exbarátnőmmel, vagy olyan lányokkal, akivel sajnos nem jött össze semmi, de megvolt a szimpátia. És ilyenkor néha kedves vagyok velük, de semmilyen negatív szándékkal. Ilyenkor szoktak a fickóik hisztériázni, örjöngeni, megpróbálnak megalázni, de voltaképp úgy reagálok, hogy nevetségessé teszik magukat.

És ilyenkor mindig nekem rontanak a lányok, hogy hogy viselkedhetem így, ezt miért kellett, én pedig általában azt szoktam válaszolni, hogy rakjanak pórázot a kutyáikra, vagy szájkosarat.

Nem igazán értem, hogy miért is én vagyok a hibás ezért.


2015. aug. 9. 17:51
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Mert pofátlanság amit művelsz, és nem illik jópofizni egy lánnyal, ha ott a barátja. Tiszteletben kell tartani a másik ember életét.
2015. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha egy lanynak ott az aktualis pasija, akkor eleg durung odamenni jopofizni ... hacsak nem vagytok ezereves baratok. Megmondom oszinten, en valoszinuleg meg is utnelek ha csak ugy odajonnel izetlenkedni. Tudod ez kicsit olyan provokativ dolog, aminek hamar baj lehet a vege.
2015. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy működik ez, hogy ha szólnának, hogy ne csináljam, természetesen értenék a szóból, de az izomszagú vergődés nem ez a kategória.
2015. aug. 9. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amít te csinálsz meg izzadtságsagú szánalmas erőlködés...
2015. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy régi ismerőssel való beszéd az lenne?
2015. aug. 9. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem egy régi ismerős, hanem az exed a volt párod, a volt barátnőd, az teljesen más.
2015. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!