Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szülei haragszanak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szülei haragszanak. Mit egyek?

Figyelt kérdés
A lánnyal 3.5 hónapot jártunk majd egy hülyeségem miatt szakított velem, (dicsértem egy lányt egy közösségi oldalon megdicsértem a képeit és a mellét) amikor eljöttem barátnőmtől elmondtuk a szüleinek is hogy hát mért is szakítottunk de én nem mondtam el hogy a csaj mellet dicsértem (füllentettem). Eddig az esetig a szülei nagyon szerettek, és szakítás után is mellettem álltak, de barátnőm elmondta nekik hogy hát én a csaj mellet dicsértem , azóta nem igazán kedvelnek. Most úgy néz ki hogy a lány megbocsát nekem és vissza fogad ( tettem érte elég sokat) de félek a szüleitől, nem tiltanak egymástól minket de ég a pofám azért amit tettem és nem merek a szemükbe nézni. Hogy oldhatnám fel ezt a haragod? Nem csaltam meg a lányukat de mégis elég csúnya dolog volt hogy más lányt dicsértem. Tudják mit érzek a lányuk iránt és hogy normális pasi vagyok csak hát nem értik hogy ezt mért tettem. Parázok tőlük. Mit tegyek hogy elfogadjanak?

2012. nov. 25. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A Te szüleidnek, hogy esne, ha a barátnőd egy másik fickó farkát dicsérné? Kérdezd meg Tőlük, s már meg is lesz a válaszod...
2012. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valóban nem volt szép dolog amit csináltál csak szerintem ezt felesleges volt elmondani a szüleinek főleg hogyha tudtátok hogy ez a szakítás nem végleges!Eleve hogyha látják a szülei hogy nem tettél le a lányukról és képes vagy ezek után belépni abba a házba szerintem az már becsülendő benned! Ehhez pedig idő kell hogy oldódjon a hangulat meg persze látni fogják és figyelni hogy hogy viselkedsz a lányukkal! Magyarán minden csak idő kérdése!
2012. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyél töltött káposztát. X'D
2012. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg is érdemelted, hogy szakított veled!
2012. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy lehet ilyen hülyeség miatt szakítani??? mindjárt én is elválok a férjemtől, mert láttunk egy jó seggű csajt az utcán, és megjegyezte hogy jól néz ki. hány évesek vagytok...?
2012. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed azt biztosra hogy megbocsájt? Én a csaj helyébe biztosan nem fogadnálak vissza... már bocs! Neked nem más lányt kell dicsérni... És mit tettél?-.-" Szüleit pedig megértem.
2012. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!