Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez hosszú távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hosszú távon mennyi ideig működhet? Nálatok ez mennyire jelentene problémát? Mit vonna maga után? 23L

Figyelt kérdés

Tehát. Adott egy lány/fiú, aki párkapcsolatban él.


A probléma: Az egyik fél nem kap elég odafigyelést, elismerést, értékelést, ami miatt az önbecsülése a padlón van, ahogy az önbizalma, önértékelése is. A gondolkodásmóduk sem egyezik.


Mekkora probléma szerintetek?


2015. aug. 9. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

# 9: Akkor sorolom a következményeket, amik nálam voltak...

Először pánikrohamok.

Utána egy súlyos (életveszélyes), ismeretlen eredetű gyulladás, amit csak többszöri műtéttel és több hónapig tartó drasztikus gyógyszerezéssel lehetett orvosolni. (Hónapokig kórház, nagyműtétek, közben pánikrohamok).

Utána mély depresszió. De olyan, hogy az ágyból sem keltem ki, munkaképtelenné váltam, csak vegetáltam!

Szakítás után két év pszichoterápia hozott helyre.


Na lehet utánam csinálni! Vagy még időben kiszállni...

2015. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Önbecsülès,önbizalom a padlón...

Így kizárt, hogy ő kilépjen a kapcsolatból pont ezek miatt.

2015. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12.


Hát ezaz... fogalmam sincs mihez kezdhetnék utána. Rettegek a helyzettől.

Viszont talán még mindig jobb lenne mint így folytatni.

2015. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13. Aki ebben a helxzetben van nem képes így látni a dolgokat ezért van úgy vele, hogy inkább marad ebben a kapcsolatban. Esetleg ha vmi csoda folytán ki akarna lépni, jönne az érzelmi zsarolás.
2015. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet egy ilyen embernek segíteni?

Érdemes, szabad kinyilvánítani, hogy ez rossz, önmarcangoló üzem mód?

2015. aug. 9. 21:46
 16/18 anonim ***** válasza:
Momdhatod neki de általában megharagszanak a jót akaróra, mert félnek szembenézni a dolgokkal.
2015. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na kérem, eleve minek összejönni olyan emberrel, akivel nem azonos, vagy legalábbis hasonló a gondolkodásotok? Ezek kiderülnek a randik során. Vagy nem is randizgattatok, csak bumm, bele a közepébe? De mivel ezt ti nem tudtátok az elején kiszűrni, amondó vagyok, hogy mivel erre rájön az egyoldalúság, szakíts vele. Semmi értelme.
2015. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17 Gyerekszerelem, mint írtam. 15L és 16F évesen jöttek össze. Ennek 5 éve.
2015. aug. 10. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!