Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elvetetnétek a magzatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvetetnétek a magzatot, ha olyankor jönne váratlanul a baba, amikor ez a parkapcsolatba, életetekbe nem férne bele?

Figyelt kérdés

Például okok: rossz párkapcsolat, szakítás, válás, rossz anyagi háttér, túl fiatal a két "szülő (<18) stb.

Ez elég megosztó kérdés. Érdekel, hogy kb milyen arányban oszlanak meg az igenek-nemek.


2015. aug. 9. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
El.
2015. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem
2015. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Ne tegyem még egy ember életét tönkre, ha az enyém már romokban.

21N

2015. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen!
2015. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Úgy vagyok vele, ha egy új élet létre akar jönni, jöjjön. Viszont nem én nevelném fel, örökbe adnám, ezzel megadva neki az esélyt egy boldog életre, sőt, talán egy elkeseredett házaspárral is jót tennék. Viszont ezt csak úgy tudnám megtenni, hogy szülés után egyből elviszik, nem fogom meg, nem látom, és a terhesség alatt sem nézegetem ultrahangon, ha egy mód van rá.
2015. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarunk gyereket és ez nem is fog változni, már benne vagyunk a korban jócskán.

De ha mégis valahogy megtörténne és egészséges lenne, azt hiszem, hogy lenne szívünk elvetetni.

2015. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
El, mint a huzat. Engem is el kellett volna vetetni, az lett volna a legjobb.
2015. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

el hát.

ne szenvedjen más azért mert én hülye vagyok

2015. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő.

Van akinek el kell.


Nekem például jót tett. Azóta benőtt a fejem lágya, lejöttem egy-két dologról, anyagilag és minden téren rendbeszedtem magam. Nem is tudom most hol lennék ha akkor nem csúszik be, vagy elvetetjük, pedig minden okunk meg lett volna rá.


Ja de tudom... a föld alatt, jóesetben.

2015. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen,elvetetném,ha az én életem se jó,legalább az övét ne tegyem tönkre.27/N
2015. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!