Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még? 21/L

Figyelt kérdés

2 évig volt barátom, fél éve szakítottunk, de többször történt már azóta, hogy lefeküdtünk.

Ép eszű ember tudom, hogy már régen hagyná a fenébe, mert azt mondja, hogy ő már nem úgy tekint rám, elmúltak az érzelmei. Nagyon szeret mint embert, szeret velem lenni, de nem érzi úgy, hogy ebből lehetne újra kapcsolat.

Én még mindig szerelmes vagyok belé, és úgy gondolom, hogy mindent meg lehet oldani. Most az a célom, hogy lefogyok, és bebizonyítom neki, hogy miatta meg tudom csinálni (van rajtam 15 kiló felesleg, és tudom, hogy zavarta őt).

Szerintetek mit kellene tennem? Kérlek ne írjatok olyat, hogy "hülye vagy, hagyd már békén", mert nem tudom...szükségem van rá.



2015. aug. 10. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Én az első válaszoló vagyok. Ez a véleményem. A többit majd te ezután eldöntöd.

2015. aug. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy van esély (szerintem) Ha megszûnteted vele a kapcsolatot és csak az új éned látja legközelebb. Ha folyton keresed tudja h õ van nyeregben de nem látja okát visszamenni mert semmi nem változott. Persze megvan a veszélye annak is h az átalakulásid alatt talál valakit de ha most nem vagy erõs valószíbû már sosem lesz a tied!
2015. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok, akkor megvolt az oka.

Véleményem szerint lépj tovább. A 15 kilót MAGADÉRT add le, ne másért.

Ha jó vele a szex, akkor folytassátok úgy, míg nem lesz valaki más, aki komoly.

2015. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van rá. akkor nosza! Válj olyan nővé, akire neki szüksége van, vagy legalább hitesd el vele, hogy te vagy az a nő, és nem más, aki kell neki. De ezt semmiképp ne a szex útján akard elérni, mert azon csak rajtavesztesz.
2015. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!