Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult, hogy volt párotok, de megtetszett más? L

Figyelt kérdés

Nem csak külsőre, hanem belsőre is. Feltűnik, hogy sokkal megértőbb, figyelmesebb, mint a párotok, jobban értékel benneteket, pedig csak egy barát. Túl szimpatikus.


Hol van a határ? Mikortól jelent gondot ez az egész Úgy értem melyik az a vészharang pillanat, hogy: Hoppá, ez már nem fér bele! Ez nem jelent jót már.


2015. aug. 10. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs vészharang, ha félre kell kúrni, akkor félre kell kúrni!
2015. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző :D


Én is hasonló helyzetben vagyok, bár megfogadtam magamnak, hogy nem adom fel a házasságom a másik nő miatt, amúgy is fiatal még hozzá, másrészt erősen gyanítom, hogy nem akarja tőlem többet.

A vészharang pillanat az, amikor az asszony elkezd féltékenykedni a másik miatt, azt hiszem, akkor célszerű lezárni ezt a barátságot.

Jó kérdés, hogy hol a határ. Szerintem könnyebb megmondani azt, hogy mi nem fér bele egy barátságba, mint azt, hogy mi fér még bele.

2015. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van párom, akkor is feltűnik, ha valaki jól néz ki, ilyen értelemben szokott tetszeni más is. Viszont az ilyen férfiak társaságát nem keresem egyáltalán, előrelátó vagyok ilyen szempontból. Haveri társaságon belül más, hiába vannak jóképű barátaim, velük az évek során szinte testvéri lett a viszony, nem tudnék potenciális partnerjelöltként nézni egyikre sem, ők sem rám.


20l

2015. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked kell érezned, hogy mennyit ér a párkapcsolatod.. Én 9 éve vagyok a párommal, és a 9 év alatt előfordult olyan, hogy ránéztem egy férfira, és azt mondtam, hogy na, de jóképű vagy férfias. De annyi. Nem kerestem a társaságát. A fiú barátokkal meg úgy vagyok mint az előző hozzászóló.Ők tényleg csak barátok. Nincs semmi szexuális vonzalom, úgy tekintek rájuk mint a barátnőimre.Ez a barátság egy ellentétes neművel.
2015. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!