Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18-37 éves lányok/nők! Előford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-37 éves lányok/nők! Előfordult már veletek, hogy megtetszett nektek nagyon egy 56-60 éves férfi?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én 25 leszek, velem lassan 55 éves pasi akart találkozni..stb..külföldre kivinni, segíteni nekem..szóval cserébe hogy titokban legyek a barátnője..menjek el vele szinházba, koncertekre..de nekem túl sok az a 30 év különbség(testiségre értem)


Te mennyi vagy? Azért kérdezed mert tetszik annyi év körüli férfi?

2012. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én 26 vagyok és teszik vki, aki 56 éves...
2012. ápr. 26. 14:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, szerintem a velem korúaknak csak furcsa defekttel jöhet be ez a korosztály... Én 45-ig még azt mondanám egy pasira, hogy na jah, jól néz ki valamennyire, de igazából akkor se akarnék tőle semmit, mert öreg, hozzám öreg, és úgy hosszútávon nem lenne semmi értelme, rövid távon meg minek szórakozzunk egymással? Fiatal vagyok, megkaphatok még egy csomó fiatal görög félisten csávót is, majd ha idősebb leszek akkor.

De talán 30 fölött talán több esélyed lesz a nőknél, a húszas korosztály max ha súlyosan apakomplexusos... szerintem.

21L

2012. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 21 éves vagyok, az apám 44. Még a gondolat is undorító, hogy egy 50-60 éves trottyal legyek együtt. Persze, George Clooney nem rossz, de csak nézni jó a hozzá hasonlóakat a képernyőn, semmi több.
2012. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a képernyőn jönnek be ezek a pasik, de ott számít a smink, a fények beállítása és a photoshop..

22 vagyok, szerintem 20 felett már elfogadottabb idősebb pasival járni. Ami undorító, és a hányinger kerülget még a látványától is, amikor egy 16-18 éves csitri jár egy akár 30, de néha 45-50 éves formával. 20 éves kora után az ember már úgy-ahogy felnőtt, ezért mondom, hogy egy fokkal ez már elfogadottabb.

Voltam olyan helyzetben, hogy egy 45 éves akart feleségül venni (20 voltam ekkor). Jó fejnek és néha még kicsit vonzónak is tartottam, de belegondolni, hogy az a forma egyidős apámmal...hát ekkor végleg elszállt a varázs.

2012. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vigyázz! Nagyon megnyerők tudnak lenni, de nem tudod valójában mit is akarnak, ügyesek és tapasztaltak már minden téren, szóval nehogy belesétálj valami durva csapdába. Nekem van egy rossz tapasztalatom, kedves volt és előzékeny velem, de mint barát tekintettem rá, és összejártunk családilag, míg egyszer egy adandó alkalommal kikezdett velem, úgy hogy köpni-nyelni nem tudtam, csak mint egy tini, pirultam és utána meg letagadta az egészet, majdnem én jöttem ki belőle rosszul, még szerencse hogy a férjem mellettem állt és hitt nekem.
2012. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk:)

30 éves vagyok, és nagyon bejön egy 55 éves pasi :)

De távol tartom magam tőle, senkinek sem lenne jó a dolog.

Amúgy sokkal kevesebbnek látszik.

2012. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor más is van így...nem én vagyok őrült egyedül! :-D
2012. ápr. 26. 15:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha testileg vonzana akkor lehet belemennék, szellemileg vonzana idősebb ember társasága,főleg hogy művész...de képtelen lennék, kopaszodó, pocakos emberrel lefeküdni, akármit igér cserébe, meg ilyen "idősebb" embereknek kitudja milyen vágyuk van jóval fiatalabb nőkkel...

24 l

2012. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem kopasz, nem pocakos,nem elhízott, nagyon sportos az alakja, aktívan sportol!
2012. ápr. 26. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!