Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi a fontosabb? Kipihenten járni dolgozni, vagy hétköznap is találkozni a pároddal?

Figyelt kérdés
Egy városban lakunk, autó is van, nem a távolság okoz gondot. Hanem hogy ő este fél 8-8 ig dolgozik minden hétköznap, mire letusol vacsorázik, és ideér lesz fél 9 legalább. Én viszont 5 kor kelek reggelente, szóval ha csak másfél órára találkozunk akkor sincs időm már elegendő alvásra. Hazaérek, sminket mosok, ilyen melegben letusolok megint, mire álom jön a szememre lesz fél 12 biztosan. Nekem a napi rutinom hogy 9 kor fürdök, és utánna már villany tv lekapcsol, így vagyok kipihent reggelente. Viszont ez kezd sok lenni, fél éve csak hétvégente tudunk találkozni, ő szombaton is dolgozik 4 órát, szóval az sem teljes hétvége. Nehezen bírom ezeket a szürke hétköznapokat, ki sem mozdulok itthonról mert nincs kivel, nem nagyon vannak barátnőim, meg nincs idő semmire, van hogy nulla emberi kommunikációval tellnek a napok, emiatt motiválatlannak érzem magam munka közben is. Tudjátok az az érzés, amikor nincs miért túlélni az adott napot, és ezt már reggel érzi az ember. De nem tudom melyik a jobb, ez a lelki fáradtság, vagy a testi az alváshiánytól? Ha nem alszok eleget csak egy éjszaka, akkor már másnap szédelgek, fáj a fejem, nehezen koncentrálok, pedig koffein van bennem olyankor bőven.
2015. aug. 10. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg nem tart ott a kapcsolatotok, hogy egyutt aludjatok? Talan egy kozos alberlet? Szerinted ha gyereked lesz mennyire fogod tudni tartani a megszokott orarended?
2015. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez a két dolog soha nem zárta ki egymást.
2015. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg, miért nem alszotok együtt?


Rossz fáradtan dolgozni az igaz, bár én személy szerint amikor fél 6kor keltem is (papíron, mert az idegességtől már 4kor fitten ébren voltam általában), akkor sem aludtam el 11 előtt. Nem volt egy napom sem, amikor ki voltam pihenve, pláne hogy nagyon nem szerettem ott dolgozni.

Én 4re értem haza, de ugyan úgy voltam mint te. Haza jöttem és semmi extra, nem mentem sehova, csak telefonáltam a párommal mert nem tudunk hétközben találkozni. Tudom milyen szóval, azok az üres napok. Amikor mentem másnap dolgozni, az volt bennem: nem hogy megint itt vagyok, még mindig, mint ha haza sem mentem volna.


De akkor miért nem veted fel tényleg, hogy akkor aludjatok együtt? Legalább akkor együtt vagytok és pihenhettek is.

2015. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs hol együtt aludni. (Helyhiány, nem toleráns szülők.) De nem ez a lényeg most.
2015. aug. 10. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy nem a "bagoly" típusú emberek csoportjába tartozol, akkor nem zavarna ez a dolog. :-)
2015. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 21. században élünk, ott a Skype és minden este lefekvés előtt még beszélgethettek. Amikor meg úgy érzed, hogy van benned annyi tartalék, tudod, hogy nem lesz durva a másnap vagy már annyira hiányzik a közelsége, akkor meg irány hozzá.
2015. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!