Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek próbáljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg elmondani neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki nemrég szakított a barátjával, aki az osztálytársam (a csaj nem, de egy idősek vagyunk). Vele mindig jól kijöttünk, jókat dumálunk meg minden, olykor azt mondja h olyan cuki vagyok, mindent megbeszélünk, most is én vigasztaltam amikor szakítottak. Ez a lány nagyon tetszik nekem, azt hiszem szerelmes vagyok belé (még nem volt barátnőm). Szerintetek mondjam el neki, hogy mit érzek, vagy ne? Már volt egy ilyen esetem mással, akinek elmondtam, és ő visszautasított, és azóta nem beszéltünk, nem szeretném, hogy ennek is hasonló vége legyen...


Szerintetek elmondjam neki? És ha igen, akkor hogyan, mikor? :)

(Kérek mindenkit, csak értelmes válaszokat adjon... Köszi!)


2010. márc. 8. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és 16/F
2010. márc. 8. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
ha cukinak vagy aranyosnak nevez akkor nem gondol komolyan.
2010. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el neki.Próbáld inkább szép lassan elcsábítani.Lepd meg egy kis ajándékkal.Írj neki kedves sms-t.Vidd el moziba,vagy hívd el kajálni.Szervezz sok programot ,billiárd,darts...Ha odáig juttok ,szeintem alig várja majd ,hogy megcsókold.(Persze ha bejössz neki.)
2010. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Flörtölj vele néha kicsit. Ha látod hogy csipázza és ő is viszonozza akkor megér egy próbát. De ha látod hogy felőle ez nem lehet több mint barátság akkor hagyd és maradjatok barátok és keress egy olyat akit szeretsz és ő is szeret téged és boldogok vagytok. Azzal eltudod felejteni ha úgy adódna de remélem hogy sikerül nektek és neki is tetszel :)
2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!