Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy értelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy értelmes, de rendkívül gyenge lánnyal?

Figyelt kérdés
Igazán okos, kreatív, de embertelenül gyenge, és könnyű megingatni - akármiben.
2015. aug. 12. 09:22
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
tanulható skill az önbizalom és a határozottság is ;)
2015. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy ha hatok is rá, jön egy ellenhatás, barátnőtől, testvértől, havertól, és kész.
2015. aug. 12. 09:34
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Megmenteni senkit sem lehet saját magától. Vagy megvárod míg felnő (ami lehet hogy soha nem jön el) vagy továbblépsz. Te nem fogod megváltoztatni őt. Ez az ő dolga.
2015. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha akkor gyenge,amikor kettőtökről szó,akkor valószínűleg abba a szituációba csöppentél,hogy nem érdekled igazán.Ha szeretne és akarna,azt biztosan tudná,kimutatná feléd.Legalábbis úgy sejtem,ez a kérdésed rejtett lényege.
2015. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, ez a lényeg, hogy mikor mi ketten vagyunk, csak mi ketten, akkor minden jó... De amikor jönnek az ismerősei, jönnek a barátnői, és nem vagyok ott, elgyengül, és inkább nekik hisz. És ha nem oldjuk meg a személyes találkát, minél hamarabb, egyre jobban eltávolodik.
2015. aug. 14. 21:55
 6/10 A kérdező kommentje:
És igazából nem kettőnkről szól ez, bármiről. Olyan, mintha ott kellene lennem minden egyes pillanatban, különben elgyengül és elcsábul, bárminek és bárkinek.
2015. aug. 14. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt valami csalódása előtted?
2015. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla.
2015. aug. 14. 22:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem volt csalódása emberi kapcsolatok terén.A leirtak alapján önbizalomhiányos és szeretethiánya van, mert a barátainak is meg akar felelni ezért van az elbizonytalanodás, azért tudják megingatni, mert szerintem valamikor valamilyen formában csalódott. Ha nagyon szereted, akkor minden találkozásnál legyél spontán és természetes. Nem kell mindig bizonygatnod szavakkal, hogy szereted. A tettek és a betartott ígéretek erősíteni fogják benne a bizalmat is irányodba.
2015. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom mióta vagytok együtt és, hogy mennyi idősek vagytok, de hagyj időt neki, és találkozz vele minél többet, de csak akkor, ha igazán szereted!
2015. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!