Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is igy bele szoltok a parotok dolgaiba?

Figyelt kérdés
Ha benne felejtem a szivacsot a mosogatoban cseszeget erte. Ha vmit nem ugy csinalok mint o rogton szol vagy beszol. Normalis ez egy kezdodo kapcsolatban? Nemreg sutit kezdtem el csinalni es mar annal is ferde szemmel nezett majd mondta hogy inkabb nem szol semmit. En erre mar vissza pofaztam hogy akkor csinalja o ha nem tetszik neki.
2015. aug. 13. 18:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es folyton megkapom hogy duzzogok stb... de mar a sirogorcs szelen allok.
2015. aug. 13. 18:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég rosszul hangzik. Nem szólok bele, ilyen dolgokba. Tök mindegy, mit csinálsz, bele fog kötni. Egy darabig, eltűröd, mert szereted, de évekig ezt így elviselni?
2015. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Együtt éltek, illetve nála? Fogalgalmam sincs miért ilyen, hozd fel neki.
2015. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekem ez nem fér bele. Én sem csinálom ezt a párommal. Ha valami nagyon nem tetszik, megkérem, hogy csinálja másképp. Ha legközelebb is úgy csinálja, megint megkérem. Lehet civilizáltan is együtt élni.. Miért nem kezded kritizálni te is azok miatt, amit nem úgy csinál, ahogyan te? Melyik szentírás tartalmazza, hogy az ő szokásai számítanak etalonnak, nem pedig a tiéd?
2015. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha már így indul. Mi lesz később?
2015. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, pár hónapig nyeltem, mire rájöttem, hogy valszeg ez az ember nem is engem szeret, mert akkor nem kritizálna folyamatosan.Szinte nem volt olyan dolog, amit jól csináltam volna.Se szépnek, se ügyesnek nem éreztem magam mellette...Megelégeltem ezt is és sok más dolgát,szakítottam vele.

A mostani párom érdekes módon mindenért dícsér! Tudod milyen jó érzés?:)

2015. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de csak mert szeretem a rendet, de ez nem cseszegetés feltétlenül, miért gondolod annak? Egyébként mikor együtt voltam a párommal, mi is balhéztunk ilyeneken rengeteget, de főként azért, mert nem fogadta el, hogy van amit jobban tudok nála és folyton leszólt, de mikor visszaszóltam hisztiszni kezdett meg duzzogni, hogt nekem nem tetszik semmi. .. . Pedig álmomba se gondoltam volna, hogy ilyesmi kis dolgokon fogok veszekedni majd a valakimmel. :/ Szóval ezeket átérzem nagyon, és mesélhetsz róla ha gondolod. :(
2015. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz hosszú kapcsolat.
2015. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze. ha hülyeségeket csinál akkor megmondom. Lesz@rom, hogy tetszik e neki vagy sem.
2015. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!