Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Idő kell, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21/R kérdése:

Mit tehetnék? Idő kell, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sokat küzdöttünk a kapcsolatért.. az utóbbi időben sok volt a vita, és a szakítás mert nem egyikőnk sem változtatott azon amin kellett volna! Amikor úgy volt, hogy vége, lejött hozzám és megbeszéltük! Minidg fél attól hogy elveszít.Dolgozunk mindketten s heti egyszer taliztunk..Augusztus 07-én 3 napot töltöttünk el.... évforduló alkalmából..Kitett magáért 1 évre ez fix! Miután hazajöttem egy hülyeség miatt szakított... Azóta dacol... és más valakivel ismerkedik a munkahelyéről.. Egyszer volt ilyen, hogy máshoz futott de belátta hogy nem vagyok pótolható. Leteszteltem sok dologgal... ha mondtam neki hogy van valakim ideges lett, és mondta hogy nem érdekli. Mondtam, hogy mindjárt előtte leszek.. nem vergődött.. kiment a kapuba s 5 perc után írta, hogy hol vagyok..

Nagyon szeretem... de nem akarja elvileg... közben meg szeret?? Azt is mondta hogy belefáradt..

Mennyi idő kell neki?


2015. aug. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogok válaszolni a kérdésre, de mi az, hogy 21/R? Az milyen nemű? Már megint kibővült az LGBTQ (stb. stb.) egy újabb betűvel?
2015. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na de válaszolok is: Nyilvánvaló számomra, hogy megbánta amit tett. A legjobb döntés szerintem az, hogy egy ideig most hagyod, hadd nyisson feléd. Már ha az a cél, hogy vele legyél újra.
2015. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, régen állítottam ezt be... :)


Gondolod?

2015. aug. 14. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 21 éves Rib**ancot jelent.
2015. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy látszik kedves kommentelő veled van a baj :D Ismeretlenül ítélkezel.... 21/R gondoltam egyértelmű hogy az életkorom és a nevem kezdőbetűje... csak egy kis logika bár az nem mindenkinek adatik meg ;)

Ha ri****ot jelentene nem írtam volna ide ... mert leszarnàm :D Nagy az Isten állatkertje csak kicsi a kerítése :/ :*

2015. aug. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!