Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam, hogy majd lenyugszik? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval az imént kicsit összekaptam a barátommal. Amúgy is ideges voltam, mert közelednek a "vörös napok", erre még rátett egy lapáttal, hogy elkezdtem takarítani, mert már majd megfulladtam, olyan kupi volt a szobámban. De ha itt van a barátom, mindig kupi van, mert széthagyja mindenét. Takarítok, ő meg csak wow-ozik, smeltingelt vagy mi. Én meg felhúztam magam, hogy itt takarítok utána, ő meg milyen jót ül. Ezt tettem szóvá a kellenénél arrogánsabb hangnemben, mire anyám a szomszéd szobából gorilla mód beront és -bár azt se tudja mi van- elkezd engem szapulni, hogy most mit vagyok idegbeteg, miért nem hagyom békén a barátom. Erre még idegesebb lettem, a barátom pedig hazaviharzott. Annyit feleltem csak erre hogy "jó!". De még mindig ideges voltam anya miatt is, hogy mit szól bele ha azt se tudja mi van... na mindegy.


Szóval ezek voltak az előzmények.

Elindultam a buszmegállóba, de már nem volt ott. Írtam sms-t hogy ne haragudjon, jöjjön vissza, majd 3x felhívtam. Mondtam neki hogy sajnálom, nem akartam csak ideges voltam, jöjjön vissza. Ő erre nemet mondott, sírt hogy én egy idegbeteg hülye csitri vagyok és hagyjam békén örökre, majd letette. Pár perc múlva hallom hogy anyám beszélget vele, mondja neki hogy jöjjön vissza, meg hogy megbántam, de nem jött vissza így sem. Aztán elkezd velem anya ordítozni, hogy mekkora lúzer pancser vagyok, egyedül fogok megrohadni... Na mindegy, szóval már idegileg a padlón voltam.


Most írt egy sms-t a barátom hogy "te vagy a mindenem, te meg így viszonzod? :'( " Nem tudtam erre mit írni, csak annyit hogy "sajnálom". A telefonba már elmondtam mindent, fölöslegesnek éreztem térden csúszva könyörögni.


Mit tehetnék, hogy megbocsásson? Van még remény? 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni egy ilyen hülyeség miatt, de tanácstalan vagyok mit tehetnék...


2014. jan. 4. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én most várnék a helyedben amíg lenyugszanak a kedélyek
2014. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a kérdést :)
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Három éves kapcsolatot emiatt akar offolni? Kicsit fura, biztos van más is a háttérben. Lehet csak nem veszed észre, vagy ide nem írtad le.
2014. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez? ez egy 2 hónapos kapcsolatnak is semmiség, szerintem már rég vége a szerelemnek az ő részéről, anyád meg nem tudom mit érez ilyenkor, valami nem stimmel szegénnyel
2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!