Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SkyyLine kérdése:

Szerintetek túl gyorsan haladok, vagy helyes a megérzésem, hogy ez nem lesz hosszú életű. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem régen vagyunk együtt kb 1 hónapja, szóval lehet csak én élem meg furcsán, de úgy érzem kicsit mellőz, vagy inkább nem gondolja annyira komolyan mint én.

Elég problémás vele időpontot egyeztetni, hogy mikor találkozzunk, mindig van nála valaki, vagy megy valahova (barátnők, barátok vagy buli). Ez nekem nem esik valami jól... főleg, hogy buliba jár.

Lehetséges, hogy csak én komplikálom túl és túl sokat akarok hirtelen, vagy neki ilyen a személyisége?



2015. jún. 13. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz hosszú életű, és én a helyedben azonnal zárnám le az egészet.

Mindenkinek arra van ideje, amire szán, már ha akar.

2015. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Így a párkapcsolatok elején milyen sűrűn szoktak általában találkozni a felek? Én tudnék naponta is, de nála nem érzem annyira a kötődést... úgy érzem neki a haverok egy szinten, vagy fentebb helyezkednek el mint én. Lehet hogy csak azért, mert még friss a dolog?


Lehetőleg jelölnétek, h fiú vagy lány a válaszadó. Köszi

2015. jún. 13. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég ért véget egy rövid kapcsolatom, ami kísértetiesen hasonlít arra, amit leírtál!

Ő volt az a fél, aki nem igazán tudott rám időt szakítani, és mindig a barátaival/barátnőivel volt! Én szakítottam, és utána bevallotta, hogy egy ideje már azt érezte, hogy nem szeretné ezt a kapcsolatot.

Huszonéves/F

2015. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ebbe az egészbe te sokkal több energiát fektetsz,mint ő.Ismerős a sztory,szerintem sokat ne várj tőle,mert nagyot koppanhatsz!
2015. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy kérdés, hogy az elképzeléseitek mennyiben passzolnak, vajon ő is párkapcsolatban gondolkodik, mint te? Viszont egy dolgot azért tarts szem előtt, senkinek nem jó, ha rátapadnak, mint egy pióca, kontrollálják, stb.
2015. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen már én is tűnődök lehet, hogy rámászok nagyon, pedig nincs szándékomban...
2015. jún. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!