Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? Akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Akibe (még) szerelmesek vagytok, vagy akibe frissen belezúgtatok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy ellentét. Ha szerelmes vagy valakibe, nem zúgsz bele másba. Pont.
2015. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A frissbe- a változatosság miatt is.
2015. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmes vagyok. Mivel vannak érzelmeim - mélyek, és nem felszínesek, és van eszem - ami nem addig terjed, hogy de jó lesz új húsban mozogni.
2015. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok (még) valakibe, akkor nem zúgok bele másba. Ha már elmúlt a szerelem, vagy viszonzatlan, akkor nyilván az újat választom.
2015. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagyok még valakibe, akkor nyilván őt. Ettől még jöhet egy rövidebb fellángolás, egy rajongás másért, ha épp hullámvölgy van, de nyilvánvalóan ha szeretem a páromat, akkor az rövidesen elmúlik, és a másikra már nem is gondolok.


Nálam van egy ehhez hasonló szitu. Imádom a páromat, kiegészítjük egymást, szerelmesek vagyunk, ugyanakkor nekünk is vannak veszekedéseink, rosszabb időszakaink.

Nos emellett van egy munkatársam, együtt dolgozunk és időről időre "belezúgok". Amikor hirtelen azt érzem, hogy keresném a társaságát, akkor arra gondolok, hogy most mi a gond a kapcsolattal. A párom felé fordulok és megoldjuk. És mikor megint normális mederben halad a kapcsolatunk és boldogok vagyunk, akkor nem is értem, hogy mi tetszett, mit kerestem a munkatársamban.


Komolyan mondom hol vonzónak tartom, hol pedig nem. És ez időről időre változik. 4-5 hónapig semmi, aztán 1 hónapig igen, utána 7-8 hónapig semmi, aztán 2 hétig megint.. Érdekes dolog ez.


Természetesen nem választanám a munkatársamat, mert szeretem a páromat és tisztán látom, hogy ez egy teljesen múló dolog. Ha annyira szar lenne a kapcsolatom, a pasi meg annyira jó, akkor már rég véget ért volna a kapcsolatom, hogy összejöjjek a munkatársammal.

2015. aug. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!