Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmondjam neki? Segíítsetek:S

Figyelt kérdés
a következő a helyzet:Múlthéten rajtakaptam anyukámat, amint a barátom apjával üldögéltek egy kávézóban, és éppen egymás szájában matattak.Szerencsére ők nem vettek engem észre. A sokktól ledöbbentem hiszen a barátom szülei "mintaházasok" egy hangos szóváltást nem hallottam amióta együtt vagyunk és ennek már 2 éve.Az én szüleim elváltak amikor 7éves voltam.Kétségbe vagyok esve mert tudom hogy a barátom számára milyen fontos a családi összetartás és biztos hogy nagyon összetörne, ha ezt megtudná, és még ennek tetejébe azt is hogy az én anyámmal...meg a barátom anyukáját is nagyon szeretem, és anyával is jóban vannak. és szerintetek mit csináljak??????:( L/18
2010. márc. 9. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Uhhh ez gáz,próbáld meg elfelejteni!! És ne szólj róla senkinek!
2010. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pedig el kell mondanod
2010. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem ne mondd el nekik:S
2010. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádra, hogy bírjon magával
2010. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát ezek szerint mégsem "mintaházasok",szerintem beszélj anyukáddal,"finoman" közelítsd a témát, viszont a barátodnak ne említsd a fenti okok miatt.Nem irigyellek.:(
2010. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem veszekednek mások előtt, még nem biztos, hogy hű de szerelmesek egymásba.
2010. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem se mond el másnak... maximum ha már nagyon nem bírod akkor anyukádnak szólj hogy hagyja abba.. remélem minden oké lesz ;)
2010. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első körben anyukáddal beszélj.

Ne támadd le ne vond kérdőre.

Elvégre egyedülálló nő, és ő is párt keresgél. És ha pont pasid apjában talált rá valakire az még nem tragédia, csak ugye ebben te is érintve vagy.

Beszélj vele.

Addig pasidnak ne szólj, de elkerülhetetlen lesz szerintem.

2010. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ÍÍ ez elég kínos..

Szerintem, szólj anyukádnak, beszéld meg vele.De tényleg ne támadd le és szerintem nem szabad őt hibáztatni hiszen egyedülálló nő és lehet a barátod apujában találta meg azt akibe megint szerelmes tudna lenni..Viszont ez barátodnak és az anyujának nagyon nehéz lesz elfogadni..ha ez kiderül:SCsak a kapcsolatotok tönkre ne menyjen.De ne aggódj biztos minden rendben lesz!És szerintem se szólj a barátodnak..

Sok sikert!

2010. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet? sikerült megoldani az ügyet?majd írj érdekel hogy mi történt.
2010. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!