Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmondjam neki? Segíítsetek:S

Figyelt kérdés
a következő a helyzet:Múlthéten rajtakaptam anyukámat, amint a barátom apjával üldögéltek egy kávézóban, és éppen egymás szájában matattak.Szerencsére ők nem vettek engem észre. A sokktól ledöbbentem hiszen a barátom szülei "mintaházasok" egy hangos szóváltást nem hallottam amióta együtt vagyunk és ennek már 2 éve.Az én szüleim elváltak amikor 7éves voltam.Kétségbe vagyok esve mert tudom hogy a barátom számára milyen fontos a családi összetartás és biztos hogy nagyon összetörne, ha ezt megtudná, és még ennek tetejébe azt is hogy az én anyámmal...meg a barátom anyukáját is nagyon szeretem, és anyával is jóban vannak. és szerintetek mit csináljak??????:( L/18
2010. márc. 9. 15:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát végülis elmondtam anyának hogy láttam őket, és nem is tagadta. Azt mondta hogy szeretik egymást és a közös jövőt is tervezik.A barátomat eléggé lelombozta, és volt egy kellemes kis szóváltás is anya meg a barátom anyukája között.barátom apukája odaköltözött hozzánk én meg apához.valahogy ez nem megy nekem.nem arról van szó hogy nem akarom anyámat boldognak látni de ez még nem megy. majd meglátjuk mi lesz:):(
2010. márc. 26. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!