Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kommunikál velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyz987456 kérdése:

Miért nem kommunikál velem a párom?

Figyelt kérdés

A párom nem akar velem egyáltalán kommunikálni, mindenről beszélgetünk, időjárás, TV-műsor, milyen filmet látott, a gyerek dolgairól, de ha valami bántja, vagy aggódik, azt nem velem beszéli meg, hanem a legjobb (igazából egyetlen) barátjával.

Képes néha naponta-hetente-havonta elmenni a legjobb barátjának mondott pasival beszélgetni.

Én próbálok vele olyan dolgokról beszélgetni, amik engem aggasztanak, vagy bántanak, abban a reményben, hogy ezáltal ő is megnyílik, de nem igazán sikerült eddig ezt elérnem.

11 éve vagyunk együtt, és 6-éve költöztem hozzá, amikor megszülte a fiunkat, és lassan kezdek kifogyni az ötletekből.

Ami még eszembe jutott, az a párterápia, de azt akarnám a legvégső lépésnek hagyni.

Lehet, hogy van benne féltékenység is, sőt jogos is szerintem, nem hiszek a férfi-nő barátságba, szerintem ott valaki hazudik, és elfojtja a másik iránti vonzalmát.

Ti mit tanácsoltok?



2015. aug. 16. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Már az sem normális, hogy az egyetlen barátja egy férfi, ráadásul neki olyan dolgokat mond el, amit neked nem. Amúgy abban igazad van, hogy férfi és nő között nincs barátság, legalább is olyan igazi mély nem lehet, mert onnan már csak egy hajszál választja el a komolyabb érzelmeket.
2015. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, ne akard elszakítani az egyetlen barátjától, mert igen is van ilyen barátság, ne legyél féltékeny, próbáld meg inkább az okát tisztázni a pároddal, hogy veled miért nem beszél az aggodalmairól, mert neked ez fáj.

Nekem is férfi az egyetlen igaz barátom, több mint 20 éve (N)

2015. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 23:23-as.

De ugye a te legjobb pasibarátod, és közted nem volt semmi, mert sajnos köztük, néhány csók elcsattant a múltban (míg velem volt), illetve amíg volt egy kisebb mosolyszünetünk, volt egy éjszakájuk is együtt, bár ezt mind a "helyzet adta", de a félelmen ezáltal nem fog soha sem elmúlni.

2015. aug. 16. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ezrk után milyen kérdés maradt még benned? Szerintem nyilvánvaló a helyzet, nem csak barátság van köztük, sosem volt az. Kérdés itt inkább ah, hogy te ezt miért tűröd? Tudod, csak azt használják ki, aki hagyja.
2015. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4-es.

Nem is tudom, talán csak annyi, hogy én még bízom az adott szó értékében, és miután látom, hogy a "barát" más csajnál próbálkozik, úgy gondolom, hogy ilyen újra nem fordul elő ( egyhamar ).

Ennyit a testiségről, amit itt inkább látok, az az, hogy a bizalmával nem tisztel meg, és ez az ami nagyon fáj.

Nyilván, ha nem javul, akkor el kell döntenem, hogy akarok-e élni mellette,nem vele, hogy a gyerekem, ne sérüljön ez miatt annyira.

Vagy teljesen ki akarom magam vonni ebből a kapcsolatból.

2015. aug. 17. 00:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az társa, max a dugásban.

Hagy el, jobban jársz, így nem lehet tartósan együtt élni.

Nekem ugyanez volt a helyzet, de még csak nem is másik pasi volt, hanem a húga, anyucija - pedig már gyerekünk is volt.

2015. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok meg azt a párterápiát.


Ha 11 év után még mindig ott tart, hogy pont veled nem bizalmas a viszonya, akkor ott komoly probléma van.

2015. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Mi úgy gondoltuk, hogy nem szabad elrontani egy nagyon jó barátságot, testi kapcsolattal, tehát sosem volt köztünk semmi.

Most olvastam, hogy a párodéknál kicsit másképp volt.

Ha nem lenne a kicsi, azt mondanám, hagyd el, de így, mindent meg kell próbálni egy normális kapcsolathoz.

Sajnos ehhez egyedül kevés vagy, ezt a párodnak is akarni kell. Sok sikert kívánok nektek hozzá! :)

2015. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!