Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap összevesztem barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap összevesztem barátommal és az mondta megunt engem. Szerintetek komolyan gondolta vagy csak idegességből mondta?

Figyelt kérdés
Én nagyon úgy érzem,hogy komolyan mondta.. szarul esik és nem tudom,hogy most akkor hogy is van ez:(

2015. aug. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
írj aztán dumálunk :)
2015. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ideges is volt akkor is van alapja sajnos.:/
2015. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is úgy érzem... akkor miért nem mondja azt,h nem én kellek neki nem is értem... vagy ez a kötődés ennyire befolyásol mindent vagy mi? úgy érzem szeret,de kötődik hozzám leginkább:( 2 éve vagyunk együtt
2015. aug. 17. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Hirtelen felindultságból nem ilyet mond az ember.

Szóval szerintem csak kibuggyant belőle, amit érez már egy ideje.

2015. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem igy unt meg csak a viselkedesemet. Akkor mit higyjek.. ugy erzem engem unt meg nem a viselkedest
2015. aug. 17. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi más az ember, mint a szövege, meg a viselkedése - sőt inkább az utóbbi.

Szóval olyan nincs, hogy téged szeret, de csak akkor, ha szótlanul fekszel az ágyban.

2015. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!