Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt volna a párom?

Figyelt kérdés

Létezik egyáltalán ilyen? Megunni valakit, akit szeretünk?

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, idén júliustól volt a legjobb a kapcsolatunk, egészen januárig. Heti 3x találkozunk, 2x 1-2 órára, egyszer egy egész napra.

Csinálok neki sütit, kedveskedek, próbálok humoros lenni, csinosan öltözködöm, festem a körmeim, jó illatom van, mégis úgy érzem, a barátommal valami nem az igazi....részéről.

Egy 3 hete kezdődött, de most januárban teljesedett ki. Úgy érzem, mintha megunt volna, eltűnt volna a láng, nem szeretne annyira. Mondtam neki, de szerinte ez nem így van(várható volt), és ugyanúgy szeret...de én azt érzem, ez nem így van. Eddig minden rendben volt, és nem keresek hibát ott, ahol nincs, de úgy érzem megunt. Tettekkel nem tudom alá támasztani, egyszerűen érzem rajta. Vagyis csak pár tettel tudom: kevesebb bók-vagy sokszor nemis bókol, csak addig csókolózik velem, amíg ki nem elégül, aztán már mindegy én mit akarok, feküdni, beszélgetni,t eljesen más lesz velem.

Múltkor célozgattam neki, hogy éhes vagyunk, együnk, mikor mehetünk enni, de nem vette a lapot,majd 45 perc múlva közöltem, hogy nem reggeliztem, erre kiakadt, hogy én miért nem mondtam, hogy éhes vagyok, és, hogy ne célozgassak hanem mondjam meg(rendesen megmondtam).

Ilyen hülyeségeken meg nem akad ki az ember szerintem.

Ő 18, én 19 vagyok.

Mit tudnék csinálni nő létemre? Olyan gáz, egyszerűen nem tudom mit kell ilynekor csinálni, vagy hogy kezelni.

Kap tőlem meglepi sms-t, hogy szeretem, maszírozom, minden nap meghallgatom milyen napja volt úgy, hogy ő sokszor meg se kérdezi.


2015. jan. 11. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Meg kell ijeszteni valahogy, mintha véget akarnál vetni a kapcsolatnak. Nagyon beleszokott a jóba, elkényeztetted lehet.

Ezt részleteznem kéne most, de nem tudom. A lényeg hogy valahogy megint küzdjön érted. Fel kell magadra hívni a figyelmét. Esetleg féltékennyé tenni picikét? Egyből tudna figyelni és kedvesnek lenni... még gondolkozok picit, de tapasztalataim alapján az ilyenen a beszélgetés szinte soha nem segít..

19F

2015. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem romantikusan keféljetek egy jót, mármint padlót
2015. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo nem mondd rosszakat, de a feltekennye tevest hulyesegnek tartom. Tapasztalat.


Valoszinuleg elkenyelmesedett a kapcsolatban, tulsasogan kimutatod neki, hogy szereted.


Ez egy kicsit ellentmondasod lesz, de az egyik unokatesom es a baratja nagyon szeretik egymast. Ok is tobb eve vannak egyutt. Ok kimutatjak egymasnak a szeretetuket, legalabb ugy mint te a baratodnak. Csak a kulonbseg annyi, hogy az o parja ertekeli is nagyon es hasonlokepp viselkedik szinten.


Nem azt mondom, hogy ne szeresd, de egy kicsit vegyel vissza, erezze is a baratod, hogy azert kuzdjon erted.


Viszont ha nagyon nem ertekeli amiket teszel erte, akkor nem erdemel meg teged.


Van erre egy jo kis idezet:


"Az emberek tobbnyire eszre sem veszik azt, amit ertuk teszel. Kiveve ha nem csinalod tovabb." :)

2015. jan. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami igazsagtartalom van benne: "Soha se mutasd ki egy fiunak, hogy mennyire szereted."



Ezt mindenki ertelmezze ahogy szeretne. :)

2015. jan. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!