Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulombseg a kozt h a lany csalja meg a fiut es a kozt ha a fiu csalja meg a leanyt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a különbség, hogy a lány általában fiúval csalja a párját, a fiú pedig lánnyal.
2010. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Csupán csak annyi, ha egy csaj félrelép , az k-rva, ha egy srác lógatja félre , az b-szott menő -.-
2010. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

általába úgy tartják, hogyha a lány félrelép az már valamilyen szinten érzelmileg is megcsalta a fiút... mmint hogy már nem szereti annyira a fiút a lány...

a fiúknak általába nem kell akkora érzelem a félrelépéshez, mint a nőknek... vagyis a pasik többségének tök mind1...

2010. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából minden megcsalás-megcsaló más és más, nem lehet ilyen konkrétan megmondani.
2010. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a különbség hogy a lányok többségének utálnia kell a barátját hogy megcsalja, a fiúknál meg elég annyi ha nem szeretik a barátnőjüket, de már a lányok közt is egyre több a k*rva, legalábbis itthon, máshol nem tudom mi a helyzet, mert lehet hogy nyugaton a helyzet változatlan...

Nem, hát az embereknek az a hatalmas többségük akik nem ismerik az igazi szerelmet hajlamosak szinte akárkivel lefeküdni aki külsője bejön nekik, aztán ha ismernék a szerelem brutális szívszorító érzését, inkább soha nem feküdne le senki senkivel, ami lehet hogy érthetetlenül hangzik, de így lenne, ebben és a halálban vagyok biztos.

2010. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy probléma van a kapcsolatban, vagy a változatosság kell.
2010. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi ,

mondjuk a pasik közt az nagyon menőő , pedig szánalmas,

A volt barátom pl megcsalt ... és közölte , hogy ne szóljak semmit mert neki szabad ... nekem meg nem .

Na repült is XD

2010. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

semmi,ugyan olyan gáz mind2,h nem bir a farkával/p.inájával...minek van kapcsolatban??

Hmm nana én pl rohadtul szerelmes vagyok,de néha mégis megnézek más pasikat,képeket,stb,ugyan úgy van aki tetszik,ugyan úgy benne lennék a dologban (jó h nem 1nap után!!)ugyan úgy felfigylek h vkinek van erotikus kisugárzása és olyan is volt h ha nem lenne párom már rég gyűrném vele a lepedőt!

DE 1jó f.sz se ér annyit h ekkora fájdamat okozzak a barátomnak,pedig kb heti 2-3szor biztos lenne rá lehetőségem!!

És nem feltétlenül kell hozzá szerelem,lehet le leszek hurrogva, de van olyan h egész egyszerüen olyan a kisugárzása meg ahogy hozzád ér h kész lennél tőle és akkor nekünk sem kell érzelem...tehát csak annyi hogy én az agyammal gondolkozom előtte mielőtt elkap a hév!!

szerintem ez nem egy nehéz dolog,nem olyan bonyolult h egy ffi ne tudná megcsinálni!

21L

2010. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi menő nincs abban h egy srác félrelép...csak ők hiszik annak,lehet h a fiuknak akarnak imponálni vele,akkor hajtsanak a fiukra,mert a mi szemünkben baromi ciki,nekem egy kangörcsös kutya jut eszembe róla,na azok nem gondolkoznak és mennek a farkuk után..de hát ha ez menő akkor hajrá,biztos van olyan csaj is akinek ez tetszik:p
2010. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!