Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen intoleráns és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen intoleráns és rasszista?

Figyelt kérdés

A barátomnak sajnos mindig vannak megjegyzései a nem nordikus típusú emberekre. Neki csak azok a szépek, akik világosszőkék vagy vörösek, fehér bőrűek, világos szemekkel. Szóval, neki csak az európai emberek emberek, a legszebbnek az igazi nordikus típust tartja (mint ő maga), valamint még a baltit (én pl ilyen vagyok).

Az ázsiai, afrikai, dél-amerikai, dél-európai embereket sajna nem kedveli.

Mármint, nem köt bele senkibe az utcán, és társaságban sem hangoztatja a nézeteit, csak én tudom róla, meg még pár közeli barát, de engem zavar.

Mit lehetne tenni vele, hogy ne a külső alapján ítéljen?


2015. aug. 17. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem lehet tenni, vagy megváltozik a véleménye saját tapasztalat alapján, vagy ilyen bumburnyák marad, amilyen most.
2015. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

miért kéne bármit is tenni?

ha ő ilyen akkor fogadd el ilyennek, vagy lépjél túl rajta, ha nem tetszik.

ennyire egyszerű.

nem hiszem hogy ez olyan nagy szálka lenne a kapcsolatotokban.

2015. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudod, kedves kettes, külföldön élünk, és vannak ázsiaiak és dél-amerikaiak is az ismeretségi körömben, férfiak és nők egyaránt, és kedvelem őket, és nem szeretem, amikor hallgatom, hogy miért barátkozom ilyen emberekkel, akik nem európaiak...
2015. aug. 17. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
majd ha túlzottan megszereti az egzotikus ínyencségeket akkor majd visszasírod a mostani énjét
2015. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak nem esett le a lényeg :(
2015. aug. 17. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ilyen emberrel együtt lenni. Ostoba, szűk látókörű... az ilyenek miatt haltak meg milliók. Még a baráti körömben sem szeretnék hasonlót tudni!
2015. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miért személyeskedsz kérdező????!!! ha mindenkihez odamenne jópofizni fix hogy féltékeny lennél. fiúk esetében meg rinyálnál hogy biztos egy csomószor eljárnak majd együtt kocsmába.

egyébként miért is kéne kedvelnie mindenkit? hány olyat lehetett itt olvasni hogy a kreol pasikat szeretik sötét hajjal mert a szőkék nem is igazi férfiak(hallaná ezt Swarci, vagy Chuck Norris), meghogy a szőke nők milyen buták stb....

de ha valaki nem a legvilágosabbakat oszta ki az persze rasszista intoleráns meg kutyafüle. amúgy meg bagoly mondja hisz te is a külső alapján vagy vele, hisz ha tényleg zavarna a jelleme már otthagytad volna akkor meg minek eröltetni ezt a fölösleges kérdést

2015. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van aki kívül sötét, van aki belül.

Ha zavar, inkább szakíts vele. Én ilyennel össze sem jönnék, de ez csak az én véleményem. Te tudod, túl tudsz-e lépni ezen.

2015. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátod egy agresszív, felsőbbrendűségi komplexusos barom. Nem fogunk tudni választ adni arra, hogy miért ilyen, nem ismerjük.
2015. aug. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2 "mindegy, hogy valaki neonáci, gyilkos, vagy pedofil, el kell fogadni, és szeretni kell egymást :) "


Van olyan ismerősöm, akinél ugyanez van. Mindenkit utál, aki egy kicsit is más, mint ő, de rajta nagyon látszik, hogy a kisebbségi komplexus beszél belőle.

Nem sok mindent ért el életében, és ezt úgy kompenzálja, hogy próbálja a többi embert lehúzni mindenféle indokokkal.

Nem tudom, hogy a te pasiddal is ez-e a helyzet, de minden esetre nem túl kellemes elviselni az ilyet. Tenni nagyon nem tudsz ellene, max megismerteted pár más etnikumú, jófej emberrel, és várod a csodát...

2015. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!