Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha itt a barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha itt a barátnője, akkor alig várja, hogy lelépjek? (43F) Vajon én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Barátnőmmel nem élek együtt. Hetente 2-3-szor vagyunk együtt, úgy hogy nála alszok. Majd reggel ő munkába megy s én is a dolgomra. ha úgy alakul, akkor este ismét nála vagyok, de lehet, hogy csak másnap.


Ma megjött a barátnője aki külföldön él már 2-3 éve. Én őt is merem, mert csak pár évvel fiatalabb mint én és majdnem szomszédok voltunk.


De párom alig várta, hogy lelépjek, mert ők pletyizni akartak.


Itt megemlíteném egy régebbi kérdését, hogy "mi csak dugni járunk össze?"


Ezt ma el is mondtam neki, mert sérelmeztem, hogy el lettem küldve. Én eddig úgy nevelkedtem, hogy az őseim mindig együtt voltak mikor bármiről is beszélgettek. Nem volt titok, tabu egymás előtt.


Ha párom szeretne velem, nem csak dugni, akkor ... így feltettem neki a kérdést, hogy akkor én most hol is helyezkedek el az életében.


Elvileg szeret s oda van értem és nem akar elveszíteni.


Hát nem értem a nőket. Biztos én gondolom rosszul vagy nem férek az életébe?



2015. aug. 17. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Gondolj bele fordítva, neked jön meg külföldről a barátod, biztos lenne mit átbeszélni négyszemközt. Ne csak most akarj vele lenni, hanem akkor is, amikor nincs itt senki, csak ketten lennétek.

Ha együtt élnétek nem lenne ilyen gond, de nem laktok együtt. (miért nem?)

2015. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2-3 éve nem beszélt a barátnőjével, meg kéne értened, hogy végre szeretne egy jót pletyizni vele. Egy este az övé lett, legközelebb megint csak 2-3 év múlva jön, addig a tiéd az összes estéje.

Nem szabad ennyire rátelepedni senkire, nem szokott jó vége lenni.

2015. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos én gondolom rosszul - igen jol latod. Eltorzult keped van a parkapcsolatrol.


En lassan 10 eve elek boldogan a parommal es a mai napig vannak olyan dolgok, amiket csak a legjobb barinommel beszelek meg. Ezt o tudja is, sot, szinte keri hogy inkabb ne is osszam meg vele, mert vannak dolgok, amik inkabb csak ram es a baratnomre tartozik. Vagy azert mert tul hosszu lenne reszletezni a tema elozmenyet, vagy mert tul szemelyes es ilyesmit inkabb a lanyok csak egymas kozott beszelnek meg.


Mint ahogy a paromnak is van haverja akivel bogyos qrvakrol vagy pronofilmekrol dumalnak, amire en nem vagyok kivancsi. Erted?


Amikor valakivel parkapcsolatban vagy az nem azt jelenti, hogy 24 orabol 24et vele kell lenned es minden egyes gondolatara igenyt kell tartanod.


43 evesen mar lehetne ennyi eszed, gondolom nem ez az elso kapcsolatod.


En is szeretem a parom es vele akarok megoregedni, de mi kulfoldon elunk es mikor parevente nyaron hazamegyunk par hetre, meg veletlenul sem utazunk egyutt, mert nekem is megvan a gyerekkori barati tarsasagom, meg neki is es minimum ennyi szabadsagot adunk egymasnak, hogy a nagyritkani hazalatogatasokkor nem logunk egymas nyakaban.

2015. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piroska és a farkas ***** válasza:
ne haragudj de.... szoval 43 éves vagy. Gondolom, ő se 20. heti 2-3x együtt lenni kb a tiniszerelmesek szoktak. nade lépjünk túl. Igen, joga van beszélgetni a barátnőjével akit régen látott, ahogy, gondolom, veled is előfordult már, h Béla barátoddal megittatok egy sört, és előtte nem hívtad fel a barátnődet, hogy sörözzetek hármasban. Kérd meg a kezét, és rögtön tudni fogod, beleférsz - e az életébe... de férjként is engedj majd neki 2-3 évente egy beszélgetést a barátnőjével...
2015. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okay. Azért kérdeztem itt, mert lehet én gondoltam rosszul. De az, hogy erősen érezteti velem, hogy na menjek már a p..ba, azért az igen jól esett. Hát köszi.
2015. aug. 18. 18:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs azzal baj, ha vele szeretne lenni egyedül. Ez ok. De akkor ha előtte mondja. Mindent meg lehet érteni. De úgy a semmiből, hirtelen elkíván onnan mindenféle előzmény nélkül. Na az már sok volt.
2015. aug. 18. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Noknek kell idobkent egy idotartam amikor kibeszelhetnek olyan dolgokat ami egy ferfi elott kellemetlen. Kb a semmirol beszelgetnek orakat. :D ezt tartsd tiszteletben ne ragadj addig csinald a sajat dolgod.
2015. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze. Egyetértek. Másnak is kellhet. De ha előre mondta volna és nem akkor helyben alig várta volna, hogy lelépjek. Ez a nem mindegy.

Elmesélte a barátnőjének és annak férjének. Hát ők is rendesen ba..ták. Hogy ő se küldte volna el a párját.

2015. aug. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!