Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek/tegyek-e bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek/tegyek-e bármit ha a barátom egyik lány barátnője azért távolodott el tőle mert azt érzi hogy nem "csípem" őt?

Figyelt kérdés
Régi jó barátok, sokáig nem is voltam rá féltékeny, viszont rossz volt belegondolni hogy egy időben a barátomnak bejött a lány, és nem mellesleg nagyon szép nő. Viszont annak hogy én annyira nem szeretem az illetőt nem a féltékenység az oka hanem az én részemről természetes női dolog hogy ő egy sokkal népszerűbb, menőbb lány mint én. Volt hogy egy helyen voltunk többen és akkor azt vette le a lány hogy kerülöm a társaságát illetve hogy rossz szemmel nézem ha a barátommal beszél. Ebből az utóbbi nem volt igaz, előbbi is inkább semleges volt mint ezzel törődtem volna, de utána barátomnak megmondta hogy inkább ne barátkozzanak miattam. Mikor ez tudomásomra jutott megkérdeztem barátom hogy beszéljek-e a lánnyal de rendesen megtiltotta. Viszont azóta is gyötör a bűntudat mert nem akartam egy régi barátságot tönkretenni.
2015. aug. 14. 23:33
 1/1 anonim válasza:
Teljesen természetes a reakciód, akkor lennél "beteg" ha kedvelnéd a lányt. Nem kell ahhoz tudnod hogy nem kedveled hogy ne kedveld. Hidd el tudat alatt olyan üzeneteket küldesz neki amitől ő rosszul érzi magát. Én is rosszul érezném magam ha egy fiú barátom barátnője egyszer is "csúnyán nézne". És hozzáteszem halál jogos. Hagyd a másik lányt és örülj hogy nem nyomul a párodra mint barát, hanem vette a lapot és lépett hátra kettőt. Lesz alkalmad bebizonyítani hogy kedveled ha kedveled, de nem kell törődni komolyabban vele. Majd elmúlik idővel ha sokáig lesztek együtt.
2015. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!