Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meglátta a vágásnyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meglátta a vágásnyomokat, mit reagáljak?

Figyelt kérdés

Simogatta a lábam és láttam, hogy nézte a nyomokat. Vagy mintha azt nézte volna, de nem nagyon durva nyomok, szóval nem vagyok biztos benne, hogy észrevette-e.

Viszont semmit sem szólt rájuk.

Kéne vele erről beszélnem, vagy hagyjam, ha ő nem hozta fel? Én nem nagyon szeretnék beszélni róla főleg, ha le sem esett neki, mik azok.


2015. aug. 17. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen vágásnyomok?? O.o
2015. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 aladar12 ***** válasza:

miért vannak vágásnyomok a lábadon? mondjuk van tippem...

ha beszélni akar róla, beszéljetek, ha nem akkor ne. gondolom azt hiszi, hogy valami véletlen megvágott.

2015. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.:régebben vagdostam magam egy nagyon rossz időszakban, de azóta megváltoztam és már a múltnak tekintem, soha többet nem fog előfordulni.
2015. aug. 17. 23:32
 4/12 A kérdező kommentje:
3.:elég naivnak kell ahhoz lenni, hogy elhiggye, valami véletlen megvágott többször, szabályosan, párhuzamosan egymás alatt...
2015. aug. 17. 23:33
 5/12 aladar12 ***** válasza:
68%

"öcsém játszott a gereblyével", "a macska megvadult", "pár faág megvágott elég szépen régebben", "nem volt elég durva néha az exem, ezért drótkefével simogatta a combom".

ennyire nem nehéz valami hülye indokot kitalálni.

2015. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről nyugodtan.
2015. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 10. hozzászóló: azt a kérdést nem én írtam ki, de valóban onnan jött az ötlet, hogy én is megkérdezzem a bajomat.

Ha nem tetszik, nem kell olvasgatni.

2015. aug. 17. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdi, és már úgyis vége... akkor ne tukmáld.

Ha kérdi, mondd el őszintén.

2015. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
15:nagyon sajnálom, hogy ez az egyetlen szórakozásod, mert nincs akihez hozzábújj és aki szeressen. Ha neked jól esik, írd csak még le 50x, elsőre sem volt vicces, most sem az.
2015. aug. 17. 23:59
 10/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem felhozhatod neki. De, ha nagyon nem akarod, akkor nem kell róla beszélni, majd rákérdez, ha piszkálja a dolog.
2015. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!