Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lecseréltek egy nálam csúnyább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beniw33 kérdése:

Lecseréltek egy nálam csúnyább pasira. Mit reagáljak?

Figyelt kérdés
A lány akivel jártam egy hónapot szakitott velem, mert egy srác szerelmet vallott neki... Láttam élőben a gyereket és elég csúnya szegény srác. Arcra és testre is... És nem akarok egoista lenni de elég jó vagyok sportokban, több barátnőm is volt és nagyon sok barátom van. Emellett mindig úriember próbáltam lenni a csajokkal és nem voltam bunkó barom se. De akkor mit adhatott az a srác amit én nem? :O

2015. jan. 17. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
te is cseréld le egy tőle szebb csajra:)
2015. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"mit reagáljak?"

a saját gondolataidat öreg... lehet nem véletlenül történt minden...

2015. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ettől függ.
2015. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Örülj neki,hogy vége lett..Biztos nagy szerelem volt..Nem kell sehogy se reagálni..
2015. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem verjem meg a gyereket? Vagy szarjam le?
2015. jan. 17. 19:25
 6/21 anonim ***** válasza:
Sokat nem tehetsz ellene, sajnálom. Lehet volt valami a srácban, amit csak a barátnőd érthet.
2015. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4%

Lehet pont az volt a baj hogy túlságosan úriember voltál. A nőkkel azért néha egy kicsit bunkózni kell. A legtöbb azt szereti.


Ha egyet tanácsolhatok, akkor szerintem verd meg a gyereket mindenképpen.

2015. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Inkább verd ki, mint hogy megverd a srácot...
2015. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 10? Megverd? Minek alacsonyodsz le idáig? Szerinted mit érsz el vele? SEMMIT!!!
2015. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Tomi (Ryen) válasza:
Ez van.
2015. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!