Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen furcsa velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa velem? Lehet hogy van valakije, vagy én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

A pasim meglehetősen fura mostanság.


Együtt lakunk kb.5-6hónapja és több mint1éve vagyunk egy pár.


Nos, szombaton együtt voltunk, közös haveros programon, jött bújt a haverok előtt is, törődöttt velem, kimutatta hogy szerte, és nem titkolta a haverok előtt sem az érzéseit. SZÓVAL király kis nap volt.


Vasárnap dolgoztam, Ő nem...az öccsével mászkált meg otthon volt.


De tegnap...én ezt nem értem.

Ugye mindketten melózunk, én reggel jövök el otthonról és késő délután végzek, Ő pedig délután kezdi a munkát és éjjel jön haza. Szóval fedi egymást a beosztásunk, így csak reggel és éjjel találkozunk. Általában mindig írunk egymásnak napközben, és ritkán beszélünk is telefonon.


De tegnap egyfolytában azt jelezte a telefonom messengere hogy folyton elérhető. De egyszer sem írt. Meguntam és este ráírtam, ekkor írta hogy majd hív.

Oké felhívott, de addigra már lehordtam hogy ha netezni van ideje akkor miért nem ír rám, mert mondjuk nekem jól esne...

Mondta,hogy dolga volt blablabla...


Jó, reggel (tudom csúnya dolog) de átnéztem a telefonját, sem az üzenetekben, sem hívásokban sehol nincs semmi fura, DE mostanság kitörli az előzményeket... és ezt nem tudom hová tenni... nagyon zavar. Titkol valamit?


Ma reggel Ő volt megsértődve, hogy "levegőnek néztem"

Közöltem vele,hogy engem a tegnapi nagyon bántott.

Erre flegmán a fejemhez vágta hogy "Érdekes...téged minden bánt, főleg az ha nem veled foglalkoznak pár óráig. AMugy meg megcsináltam a kocsidon az ablakemelőt, basz*m**g"- hát ezen lettem olyan ideges,hogy jól összevesztünk.

Így indult a reggelünk.


Mielőtt én eljöttem melóba, Ő pedig az anyukájához ment odamentem hozzá és kérdeztem,hogy mibaja...azt mondta mindenért balhézok vele...és mindenben a megcsalást látom.

Megöleltem,mire Ő erősen magához szorított és megcsókolt.



Persze értem,hogy az embernek nem kell egymáson lógniuk, de gha netezik,miért nem tud nekem írni???


Arra gondolok,hogy megcsal...minek törli a telefon előzményeit??? :(


Amugy ha együtt vagyunk -szabadnapon aranyos, mihelyt munka van elmegy az esze.. amugy férfiakkal melózik...nem értem


2015. aug. 18. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van,te vagy a bolond.Minden nap ír neked,összedől a világ ha egyszer-kétszer nem,mert mással beszélget ? Gondolom sejti hogy átnézed a telefonját,én is törölném a helyében az előzményeket,még ha ártatlan beszélgetések is,mert semmi közöd hozzá,a telefonomban ne kutasson senki.
2015. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, valóban csúnya dolog kutatni... de azért kutatok,mert gyanús a viselkedése.


PLUSZ azzal csak okot ad a féltékenységre és a bizalmatlanságra,ha törli aze lőzményeit...

2015. aug. 18. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy mély levegőt és ne bizalmatlankodj. Tönkre teszel vele mindent. Ha nem ír, hát nem ír. Próbáld élni az életed te is. Menj el csajos programra és érezd jól magad. Ha ír akkor meg válaszolj, mint egy pár. Még csak ennyi ideje vagytok együtt és már ilyenen vitáztok. Ha megakar csalni úgyis megcsal, ha tetszik ha nem. Idővel pedig úgyis kiderül. Ha pedig a megbeszélés sem segít, hát hagyd ott és keress mást. Nem értem mi értelme a vitatkozásoknak ilyen esetekben. Gyerekes viselkedés. Nem lebaszni kellett volna amikor végre felhívott, hanem felnőtt gondolkodásra vallva, megkérdezni, hogy Kincsem, vártam, hogy írj nekem mi történt? Miért nem tudtál írni? És akkor lehet elmondja. De ha egyből neki esel, ne várd, hogy ő jópofizzon veled.
2015. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom, hagyd mar elni egy kicsit szerencsetlent.. Nem lehet ep esszel kibirni ezt a fajta raakaszkodast! Nem kell allandoan dumalni, hadd legyen mar mas elfoglaltsaga is rajtad kivul neha.


Ahelyett, hogy dedelgetned magadban a megcsalasos gondolatokat (mellesleg en is torolnem az elozmenyeim, ha veled elnek, mert latszik rajtad, hogy a legartatlanabb dologba is kepes vagy a megcsalast belemagyarazni) es balheznal teljesen mondvacsinalt hulyesegeken, inkabb foglald le magad (baratnok? hobbik? akarmi?), ezzel csak tonkrevagod a kapcsolatod.


Nem bantani akarlak, bocsi a nyers stilusert, de az ilyen paranoid kerdesektol az agyam eldobom.

26/N

2015. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem ha már hosszabb ideje vannak együtt a felek, teszem azt itt is az 1+ év, akkor mi a fenének kell napközben is beszélni. Úgy értem, látod reggel, látod este, együtt éltek!! Napi szinten megy valamilyen beszélgetés, hétvége csak a tiétek! Akkor meg ezt hogy a fenébe várhatod el, hogy még írjon rád napközben is? Jó, az első pár hónapban persze(Már akinek!), de hogy 1 év után is? Én 2 hétig se bírnám! Nincs más dolgod egész nap? Házimunka/munka és a pasid? Ennyi?

Nyugi, veled van a baj! Picit engedhetnél a gyeplőn. Sőt engedj is, mert látod kicsit már unja a dolgot.

2015. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az elozmenyek torlese egyertelmuen gyanus. Figyeld, allits csapdakat. Persze ne mondd neki, hogy gyanus neked. Ne szolj semmit, csak ellenorizgesd ugy, hogy ne vegye eszre.

N

2015. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ugye.ugye.


Ez az elozmeny torles nekem sem ertheto.


De semmi bizonyizekom,ha esetleg nindig minden gyanusat torolni fog,akkor sosrm fog kebukni...


En meg majd elhetek egy kamus pasi mellett.

Akit bar szeretek,O atver es mivel srmmitsem tudok rabizonyitani igy meg en leszek a beteges.. :(


Hogyan tovabb??

2015. aug. 18. 11:55
 8/10 A kérdező kommentje:

De mas gyanus nincsen.

Nelkulem el sem jar sehova.


Ha melozok vagy kondiba megy VALOBAN ITT VAN,MERT VAN BERLETE... PLUSZ HAZAHORDJA A SZENNYESEIT.


vagy az anyjahoz megy, az meg alibi mert sokat beszelek azbanyujaval, szoval az sem kamu


Meg melozni megy...ott meg ferfiakkal dolgozik,akikkel szinten talalkozom,ha tudnanak valamit tuti elszolnak magukat....


AKKOR SEM ERTEMMM.

2015. aug. 18. 12:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Jellemzo, hogy csak azt az egy valaszt veszed figyelembe, ami a feltekenykedest szitja.


Szerintem csak azert torli az elozmenyeit (mar ha torli egyaltalan, en is folyton online vagyok messengeren megse dumalok senkivel...), nehogy valamit belemagyarazz olyanba, amibe nem kene.


Ha semmi mas gyanus nincs az egvilagon, akkor sztem surgosen allj le, mert ez mar sulyos paranoia.


4-es voltam.

2015. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor derül ki hogy megtalálják egymást a kérdezők és válaszolók közt is az egy intelligencián mozgók
2015. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!