Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban szereti a munkahelyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szereti a munkahelyét mint engem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel egy éve vagyunk együtt és most diákmunka gyanánt kapott egy állást egy szállodában. 21 évesek vagyunk mindketten és ő szinte már állandóan ott van. Van hogy épp bent alszik, vállalja folyamatosan a műszakokat és csak a munkáról meg a munkatársairól tud beszélni. Azt mondja imádja, egyszerűen bármikor ott lenne legszívesebben és minden melót elvállalna az étkeztetésen át a takarításig. Ebből az következik, hogy mire eljutunk oda hogy találkozzunk ő már hulla fáradt és nincs kedve túlzottan programokat csinálni, inkább aludna. Persze a munkatársakért mindent, velük elmegy a meló után szórakozni ha arról van szó, hogy jobban megismerje őket. Kezdem úgy érezni, hogy jobban szereti a munkáját mint engem. Szerintetek mi tehetnék, hogy javuljon a helyzet? Csak én reagálom túl?? 21F
2015. aug. 18. 12:04
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
Ez gáz, nyilván nem szerelmes beléd annyira, ha velük el jár bulizni meg ilyenek. De lehet csak munkamániás, de ez se jobb mondjuk, mert így se foglalkozik veled.
2015. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
De amúgy ha már az elején is ilyen volt, akkor nem értem mi bajod, mert belementél a játékába, vagyis el fogadtad.
2015. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mit tudok kezdeni egy munkamániás csajjal? Próbáljak programokat szervezni, kiszakítani a melóból és megmutatni neki hogy máshogy is milyen jól tudjuk érezni magunkat?
2015. aug. 18. 12:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen a kapcsolat elején. Akkor még nem is vállalt semmilyen munkát csak tanult.
2015. aug. 18. 12:11
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Igen ez lehet nem rossz ötlet, de ha nem jön be akkor inkább ne erőltesd, meg ne is veszekedj vele, mert ha pl gondolkodik a kapcsolatotokon valamiért, akkor a veszekedés nem jó irányba fogja ezt vinni inkább megerősíti abban, hogy nem te vagy neki a megfelelő. Szóval ilyen helyzetben inkább várd ki majd a végét. Esetleg keress te is valami munkát, így láthassa hogy nem csak otthon ülsz, plusz lehet így észre is venné magát.
2015. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Új helyzet,új emberek,fel van pörögve.Lehet hogy csak egy ideig,mivel 2-3 hónap után már nagyjából át lehet látni a helyzetet,ami eleinte nagyon szép és jó,ott kiderülnek negatív dolgok is egy idő után.Egész éves diákmunka vagy csak időszakos ?
2015. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egész éves de szeptembertől csak heti egyszer-kétszer fog dolgozni. Igazad lehet, abban reménykedem én is, hogy csak az új környezet miatt pörgött fel.
2015. aug. 18. 12:51
 8/8 omba ***** válasza:

Nem reagálod túl. Rossz érzés, ja már nem te vagy a legfontosabb az életében.

Ne erőlködj ezzel, neki már elmúlt a szerelem.

2015. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!