Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki nem szereti...

Van itt olyan aki nem szereti a munkáját vagy a munkahelyét? Ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 08:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten a munkám nem szeretem,csak az emberek miatt nem szeretem,akikkel ott találkozom.Rosszindulatú és buta emberek vannak,és nekem kedvesnek kell lennem velük, akkor is ha az utcán vagy bárhol elkerülném,és szóba sem állnék velük.Na ezt utálom,sokszor meg kell játszanom magam,nekem nehezen megy.
2013. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondják a mai világban, hogy ne válogasson az ember, azaz dögöljön meg akkor is ha gyomorrángással megy be a melóhelyre. Én meg azt mondom, hogy kapják be az ilyen véleményen levők, és ne haragudjanak, a családosok, mert tom ha gyerek enni kér valamit kell. De ezt a megjátszós vigyorgok, otthol meg semmi erőm a családtagokkal normálisnak lenni, mert minden erőmet odaadtam a bájvigyorgásnak azt nem tartom jónak. Sok az irigy, szemét, ember a melóhelyeken, akik eltiporják azt aki nem úgy vélekedik, más, stb.. én is ezért hagytam ott 10 hónapja. nehogy már mert nekem "se kutyám se macskám" én úgy ugráljak a munkatársaimnak mikor nem is ezt tanultam, a legalja munkát végeztem velük együtt, és nemhogy ezt magukba becsülték volna, még szemétkedtek.
2013. jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ha van kedvetek írjátok meg mivel foglalkoztok vagy foglalkoztatok!
2013. jan. 1. 09:32
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
Én tanárként végeztem négy és fél éve egy évet voltam az, utána melónélkül illetve gyárban sajnos. most tanulok önkötlségen mást, de ebben sem hitegetnek, hogy lesz valami majd pedig nagy költség, a sulijaim alatti nyári melók illetve az ösztöndíjak megspórolása, és a melók alatti meghúzás pénze megy elfele, albit fizetek, magam ellátom. Olvastam más témát hogy hagynád e otthagyni a párod hogy a melóját ha hitel van, stb... de nem ennyire egyszerűek ezek a kérdések. van aki lexarja mit mond más, mondjuk szerintem az ilyen embernek lenni sem lehet jó, hogy "csak a családja számít más meg szó szerint dögöljön meg" szerintem ez a felfogás is szánalmas. de nem?
2013. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.

Tanár vagyok. Azért választottam, mert nekem csodás tanáraim voltak és az iskolában mindig jól éreztem magam. Pályakezdőként nagyon boldog voltam, hogy taníthatok.

Manapság viszont már egyre rosszabb. Amikor a 10 évesek simán leku.vázzák az embert és magasról tesznek a tanulásra, azzal elveszik a maradék lelkesedésemet is.


Pályázok is már más állásokra (pl. könyvtáros) de eddig nem jött össze jobb.


Dolgozok amúgy a szünetekben, hétvégenként még non-stop élelmiszerboltban. Azt sem szeretem kimondottan, de mégis jólesik egy kis fizikai munka, más környezet, más emberek, új tapasztalatok...

2013. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80 ezerért nyalom egy elegáns áruházban a kamaraelnök, meg az összes doktor és orvos seggét,hogy megfelelő ruhát adjak rájuk..szégyen..és egész nap állni kell, KArácsony előtt 30 napot dolgoztam pihenő nélkül egyben. most váltok, ennyi pénzért inkább egy irodai munka.
2013. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

6-os

Úristen! 30 ledolgozott napért 80 ezret kaptál? Ha 8 órás vagy ez 333 ft-os órabért jelent...ez már afrikai szint...

Még a legutolsó diákmunkákért is minimum 450-et adnak.


Mindenképpen váltsál!

2013. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozóként egy kis élelmiszerüzletem van magam dolgozom benne,első évben még élveztem,hogy magam ura vagyok,de az emberek viselkedése mára már teljesen megutáltatta velem az egészet,elvárják,hogy ki legyen ny@lva a seggük,irigyek rosszindulatúak,és buták,legfőképp pedig alkohol és cigaretta függők,és közben -panaszkodnak,hogy minden drága,de persze piára és cigire mindig jut.De nem is érdekelne mire költik a pénzüket,de mikor hitelbe szeretnének cigit és piát,akkor az már nekem sok,és 10-ből 9 ember azt szeretne hitelre nem pedig kaját.Van pár olyan vevő is akik persze nem ilyenek,de sajnos ők vannak kevesebben.
2013. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt nálunk szerintem az emberek annak örülnének ha valami munkájuk lenne.

Úgy vettem észre egyre szörnyűbb a helyzet Zala megyében, hogy vége itt mindennek, nem lehet elhelyezkedni, és a cégek folyamatosan elküldik a munkavállalóikat! Nem fizetnek útiköltségtérítést ezzel hátrányos helyzetbe hozzák a falún lakókat mondjuk akik 25-30 km-re vannak a városi munkahelyektől, nem alkalmazzák őket mert közel 30 ezer forintos bérletet nem vállalnak! Nagyon kevés fizetés van, annak akinek van esetleg még munkája.

2013. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdetben imádtam a munkahelyem. Nem volt túlhajszolós (pont ideális irodai munka). Aztán a főnökség elkezdett újabb partnercégeket is felkutatni (munkaerő-kölcsönző cégről beszélek). Iszonyú nagy volt a fluktuáció, havi 80 fős mozgásunk volt átlagban. A bérszámfejtés munkafolyamatáig mindent én csináltam. Többször jeleztem a főnöknek, hogy lehetetlen ennyi mindent egy emberre rátenni, de nem hitt nekem. Besokalltam. Hónapok óta nem aludtam, illetve már gyógyszerrel, folyamatosan azon járt az agyam milyen munka nincs még kész (én szeretek úgy lefeküdni, hogy ha másnap ellenőrzést kapnék is nyugodt lehessek). Amikor betelt a pohár kiléptem. Inkább a munkanélküliség, mint egy infarktus. Fél évet voltam otthon, az egész nyár az enyém és a gyermekemé volt. Sokkal kevesebb bérért helyezkedtem el, de boldog, nyugodt vagyok.
2013. jan. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!