Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőjét még szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőjét még szereti mégis akkor miért van velem?

Figyelt kérdés
Már egy éve hogy együtt vagyunk, igaz volt 3 hónap szünet. Szakítás oka, hogy ő nem szeret annyira engem, mint én őt. Velem szakítottak. Amióta újra együtt vagyunk egyszer beszéltünk erről. Azt mondja, akkor nehéz időszaka volt és nem tudta mi tévő legyen. Sokat gondolkodott akkor is azon, hogy meg tegye-e ezt a lépést. Valahogy úgy érzem, hogy mostani érzéseit a régi szerelemhez hasonlítja. Pedig az már rég volt, 3 éve és csak 4 hónapig tartott. Akkor vele szakítottak. Azt mondja, hogy azt a lányt soha nem fogja feledni, pedig sokszor bántotta. Én nagyon szeretem őt, tudja is. Mégis meddig fog ez tartani, hogy velem van, de táplál érzéseket még a régi barátnő iránt. Szerintem ez nem normális, hogy nem tudja feledni, még akkor sem, hogy van új barátnője. Nagyon rossz érzés. Nem kívánom senkinek. Ti mit tennétek ? Nem akarok vele szakítani.

2015. júl. 17. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ló nincs szamár is jó. Nem te vagy az első, és amíg mást szeret, nem is leszel.
2015. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Veled van,mert pótlék vagy.Azt a csajt nem fogod tudni helyettesíteni.Belül mindig hozzá fog mérni mindenkit,mert nem tudta rendesen feldolgozni a csalódást.Ha boldog akarsz lenni,nem biztos,hogy mellette a helyed.

Egyébként magamról tudom,hogy nekem is van egy csalódás,ami úgy megsebzett,hogy talán még most is bennem van kicsit a tüske.Eddig mindenkiben őt kerestem,és elfelejteni soha nem fogom,annyira szerelmes voltam belé.Bár szerencsére csak voltam.

2015. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!