Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha tudja vagy jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha tudja vagy jobb ha nem tudja azt a párom, hogy senkiben ( saját anyámban sem ), így benne sem bízok meg százszázalékosan?

Figyelt kérdés
titkoljam minden körülmények között? Sértené ha ez kiderülne rólam?

2015. aug. 19. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha senkiben, akkor nyilván nem sértené.


De szerintem beszélgethetnél erről egy pszichológus szakemberrel esetleg...

2015. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Estienne ***** válasza:
Száz százalékban én se bízok senkiben, és nem is szabad. Ezért nem kell pszichológushoz járni, ez csak puszta realitás. Mindenki hibázhat, mindenki tévedhet de hogy én (vagy te) ne essünk pofára, mindig kell egy B terv. Azóta kevésbé is csalódok, mert nem teszek fel más emberre "mindent".
2015. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estienne ***** válasza:
Ja és ez nem csak párkapcsolatra hanem az élet többi területére se rossz attitűd szerintem...
2015. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak személyes tapasztalatot tudok mondani, én is pont ilyen vagyok és mikor ez kiderült, akkor a barátom nagyon kiakadt. De lehet, hogy a tied nem venné annyira zokon, elvégre itt most nem azon van a hangsúly, hogy benne nem bízol.
2015. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül.:)

Nálam is van mindig minimum egy B terv...,pedig alapvetően nem vagyok egy pesszimista típus, meg az is igaz rám, hogy képes vagyok minden rosszban a jót meglátni, de ezek ellenére az élet megtanított arra, hogy ne bízzak meg senkiben 100%osan.

Én arra gondolok, hogy az én párom is zokon venné, ha megtudná. Remélem soha nem kell majd neki bevalljam.

2015. aug. 20. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!