Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, és csak aztán vallotta be hogy félig-meddig roma. Nagyot ütött de nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerem már fél éve, hosszú ideig nem beszéltünk.

Aztán elkezdtünk újra beszélgetni, kialakult valami, ami egyre jobban csak erősödött. És amikor rákérdeztem hogy akarna-e velem járni, nagyon csend lett....fura volt hisz azt mondta szeret, és én is kezdtem egyre jobban megszeretni. Arra hivatkozott hogy túl gyors, majd kiderült hogy Ő félig-meddig roma származású, ez nagyon pofán csapott. Nem is gondoltam volna, nem látszik rajta semmi jellegzetes "jelzés"..

Mit tegyek ?

Tök aranyos, szép, csinos, minden, normális öltözik, szülei hááát..az apja okés, vele találkoztam. Viszont szerintem az anyja roma, őt még nem láttam. Mindketten dolgoznak, nem hallgatnak cigány zenét, se ilyesmit, normálisan beszélnek, nincs semmi jellegzetes dolog....csak mégis a tudat a fejemben.. :/

Vélemény ?


2015. aug. 19. 20:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nehezen tudnék lemondani róla, szeretem!
2015. aug. 19. 21:46
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor most próbáld ki azt, hogy elvonatkoztatsz saját magadtól, és megpróbálod magad beleélni a lány helyzetébe.

Jól elvagytok, az apjának be is mutatott, nem történt semmi megbotránkoztató, szeretitek egymást, aztán kirakod valami olyanért, amiről ő nem tehet.

És meg is mondanád neki, hogy miért dobod?


Persze még mindig jobb, ha most ejted, mintha együtt maradtok, aztán évekig szívogatnád mellette a fogad, mert "mégis csak félig roma".

2015. aug. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne a kifogásokat keresd ! Simán belevágnék a helyedben, persze ha csak tényleg megbízok benne.
2015. aug. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. El vagyok keseredve. Elég rossz ez így :(
2015. aug. 20. 04:25
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy birka vagy bmeg, aki más emberek véleménye alapján akarja vezetni az életét. Elbeszélgettetek, jól megvagytok, tetszik is, szerelmesek is vagytok. Ja hoppá, félroma származása van, és most elkezdtél fintorogni, mint egy kurucinfón nevelkedett suhanc. Megvan a pénztárcád? Találtál pillangókést a májadban? Szokott rikácsolni veled? Nem. Továbbá nem vagy képes kezelni egy lehetséges konfliktust apáddal meg anyáddal (miből gondolod, hogy konfliktus lenne belőle, egyből a származását mondod el szüleidnek?). Ha csak úgy tudsz boldog lenni, hogy más emberek véleményére kell adnod, akkor sajnállak. Szedd össze tökeidet és döntsd el, hogy őt akarod-e párodnak, ha meg nem, akkor keress egy hófehér bőrű és platinumszőke lányt.
2015. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Jézusom, kérdező, te teljesen hülye vagy. :D Adott egy normális, kedves, csinos lány, akivel kölcsönösen kedvelitek egymást, a lánynak a leírás alapján a családja is teljesen normális, komolyan csak azért nem jönnél össze vele, mert van benne egy kis vonó? S.rd már le más emberek véleményét, és tedd azt, amihez neked kedved van.

Mellesleg nekem is az egyik barátnőm félig-meddig roma (vagyis csak negyedig, az egyik nagymamája az), de se a családján, se rajta nem lehet látni, teljesen kulturáltan viselkednek, normálisan élnek, és ő az egyik legjobb barátnőm.

2015. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Érezz pontosan ugyanúgy,mint mielőtt megtudtad. Nem a szüleidnek,hanem neked kell szeretni.
2015. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz már ilyen, úristen?! És ha roma, akkor mi van? Normális, aranyos lány, nem igaz? Akkor meg?
2015. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 omba ***** válasza:

"Tök aranyos, szép, csinos, minden, normális öltözik," - nekem bejön.

Te meg beleszerettél. Te élhetnél vele, nem én, nem az apád.

Egyik fogadott lányom cigány. Volt egy pasija, aki ugyanezért szakított vele - hogy az apja...


Valahogy nyominak gondoltam. Az én feleségem semmi etnikum, de az apám annyira gyűlölte, még az esküvőre se jött el - nem is találkoztunk bő 2 évig... és sohasem lett már normális kapcsolatunk.

A te életed, 'aszki (meg azé, akit megbántani készülsz, noha szereted)

2015. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!