Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy nem találjuk a közös nevezőt az ágyban? Idővel működhet vagy esélytelen megoldani?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt. Már az első találkozásunkkor megvolt a kölcsönös érdeklődés és vonzalom ám mindketten úgy gondoltuk esélyünk sem lenne a másiknál így óvatosan közelítettünk egymáshoz. Végül egy hónap után történt meg az első randi ami hatalmas csókokkal és ölelkezéssel zárult.

Nagyjából 3 hónap után feküdtünk le egymással először és az első pár próbálkozásnál érezhető volt, hogy kevésbé van meg az összhang de ahogy újra és újra csináltuk tapasztalható volt az, hogy kezdünk összecsiszolódni. Akkor éreztem azt, hogy ez jó lesz idővel amikor sikerült őt a csúcsra juttatni úgy, hogy azelőtt ez senkivel sem sikerült elmondása szerint és ez többször is megismétlődött azóta.

Mindennek ellenére az utóbbi jó pár hónapban az esetek nagy százalékában ha bele is kezdünk sokszor félbehagyjuk vagy ha szeretkezünk is érezhető, hogy nem élvezte velem. Erről már beszéltünk is és elmondta nekem, hogy nem érzi azt, hogy velem olyan lenne a szex mint korábban másokkal pedig igényli a szexet és nagyon fontos neki. Azt mondta, hogy tudja milyen is az amikor igazán élvezi a szexet és velem ha van is így néha, több az olyan alkalom amit langyosnak, laposnak érez. Emiatt az utóbbi időben elég sokszor összevesztünk és én sokszor már félve kezdek bele tartva attól, hogy nem hozom az elvárt szintet és újra csalódást okozok és összeveszünk. Azt mondta az egész szex téma nálunk annyira erőltetettnek tűnik és sokszor nincs is kedve hozzá annak ellenére, hogy igényelné mert tart attól, hogy újra csalódás lesz az egész.

A szexet leszámítva ami tényleg az egyik legfontosabb része egy kapcsolatnak minden tökéletes lenne. Az első pillanattól kezdve tetszünk egymásnak külsőre, belsőre, rengetek időt töltünk együtt, rengeteg tervünk van a jövőt illetően és mindkettőnknek annak ellenére, hogy volt már több hosszú komoly kapcsolatunk, ezt a kapcsolatot tartjuk a legkomolyabbnak és olyannak amivel lehetne a jövőt illetően is tervezni. Éppen ezért nem is akarunk szakítani, mással lenni, mert a szexet leszámítva minden működik.

Mi lehet ebben a helyzetben a megoldás? Nem akarjuk elveszíteni egymást, de tényleg a szex már bennem is sokszor előre félelmet kelt és úgy izgulok mint egy vizsga előtt. Tartok attól, hogyha nem sikerül ebből a gödörből kikerülni végül elveszítjük egymást annak ellenére, hogy fontosak vagyunk egymásnak és együtt terveznénk a jövőt.


2015. aug. 20. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt vele kellene megbeszélned, hogy pontosan mire vágyik...

Mindenesetre nálam szakítóok lenne, ha a szexben nincs meg a közös hullámhossz. Persze némi csiszolódás kell, de azért az érezhető, hogy egymásra vagyunk-e hangolódva, vagy sem...

N

2015. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Próbálam már sokszor megtudni mi az amire vágyna és mondott pár dolgot. Kezdeményezzek többször, csináljam keményebben, ezekre igyekeztem is odafigyelni és láthatólag volt eredménye mert mondta hogy mennyire tetszik neki, hogy észben tartom amiket kért tőlem. Mindennek ellenére továbbra sem éreztem azt, hogy átütő eredményt érnék el egy-egy szeretkezés után. Azt is mondta, hogy néha úgy érzi mintha benne sem lennék pedig egyáltalán nem rendelkezem kis mérettel.

Amikor próbáltam érdeklődni mire vágyna vagy mi az ami nem jó azt mondta ő maga sem tudja igazán...

2015. aug. 20. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
De mi nem megy jól pontosan? Annyira nem jöhetsz be neki, férfiként ha kerüli a szex lehetőségét is veled. Lehet hogy szeret mint embert de nem úgy mint a párját.
2015. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is az a gyanúm, hogy itt más a probléma... ha én szeretek valakit, akkor én is beleteszem magam a kapcsolatba, nem csak elvárom, hogy találja ki, mi a jó nekem! Ennek kölcsönösnek kellene lennie, mert egymást inspiráljuk szexuálisan! Mondjuk tényleg nem árt, ha eleve megvan az azonos szexkultúra, amire lehet alapozni.


A másik, hogy ha csak veszekedéssel tudjátok kezelni a problémákat, akkor egyáltalán nem biztos, hogy olyan jól megvagytok, mint ahogy gondolod...

2015. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elmondása és a viselkedése alapján úgy gondolnám, hogy bejövök neki. Rengetegszer dicsér, hogy milyen jól nézek ki, mennyire jó testem van, imádja a hangom, hogy soha nem volt még olyan pasija mint én aki ennyire tetszett volna neki.

A szex az ami tényleg problémás. Elkezdünk csókolózni, izgatni egymást, benedvesedik én is be vagyok indulva de amikor magára az aktusra kerülne a sor, sokszor tényleg azt érzem és tapasztalom, hogy olyan mintha ott sem lenne, nem lenne meg a közös ritmus. Emiatt félbe is hagyjuk rendszeresen és utána rossz is lesz a hangulat mondván újabb félresikerült menet. Emiatt én is már előre izgulok ha tudom, hogy szexelni fogunk tartva az újabb csalódástól és attól, hogy neki újabb csalódást okozok

2015. aug. 20. 13:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze szexuálisan, hosszútávon halott a kapcsolatotok. Sosem lesz igazán jó. Egy jó szex alap egy kapcsolathoz, kapcsolatban. Nálatok pont ez az alap hiányzik.
2015. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani neked, ha egy nő vágyik a férfira, élvezi vele a szexet. Ez amit te leírsz, egy küszködés főleg pár hónap után, megértem ha évek óta együtt lennétek, hullámvölgyek vannak, de így. Hiába érti meg két ember egymást, nem olyan csúnya a másik ha a nő fa arccal szexel vele, és alig várja hogy vége legyen.
2015. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez veszett ügy lenne? Annak ellenére, hogy tényleg az első találkozásunkkor már megvolt a kölcsönös érdeklődés és vonzalom, minden téren nagyon jónak és komolynak mondható a kapcsolatunk? Tényleg megvan a közös téma, közös tervek, programok, hiába csak fél éve vagyunk együtt imádjuk egymással tölteni az időt és a közös jövő is számtalanszor szóba kerül? Ez egy olyan dolog ami idővel sem fog változni?
2015. aug. 20. 13:38
 9/13 Blade Bone ***** válasza:
Annó nekem is volt ilyen problémám a bnőmmel, és már egy éve jártunk, de én úgy gondolom hogy nem lett volna semmi gond ha ő is lazábban vesz mindent, mert egyfolytában félt, meg mondogatta hogy á úgyse lesz jó stb.. De mikor érdekes csak úgy spontán estünk egymásnak és nem úgy ahogy ő akarta mindig, fura módon minden jó volt. De ezt már észre se vette, mindig csak a rossz volt a szeme előtt, meg hogy á ez szerinte nem fogjavulni, meg mindig a buz. szüleire hivatkozott, hogy szerintük ha a szex nem jó, akkor semmi. .. . Erre csak azt tudom mondani, hogy ilyen gondolkodással nem hogy jó szexet nem lehet elérni, hanem semmit az életben! Ja és még annyit hogy ez nálunk nem igazán javult, meg is csalt, hazudozott, szakítottunk, nem beszélünk azóta se!
2015. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálunk is előfordul, hogy csak úgy hirtelen akár az éjszaka közepén felébredve elkezdjük egymást csókolgatni, simogatni, izgatni és érezhetően egy jó szeretkezés sül ki a dologból ahol érzem és tapasztalom, hogy ő is ott van 100%-ban, ilyenkor sikerül sokszor őt a csúcsra juttatni és utána mondja is, hogy na ez olyan volt amire ő vágyik. Aztán másnap vagy máskor amikor újra belekezdünk jön egy újabb rosszul sikerült menet és újra csalódott vagyok én is, és ő is.
2015. aug. 20. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!