Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet, vagy esélytelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval.Hihetetlen aranyos,nagyon bírom.Izzik köztünk a levegő,és ezt mások is megjegyezték már.Szinte száz százalék,hogy akar tőlem valamit.Csak van pár zavaró dolog...Először is körülbelül 40 centi van köztünk,és 6 év.Ő 21,én 15.Másodszor az öccse velem csalta meg a barátnőjét.És ez nem olyan 'hellosziasmároljunk' típusú megcsalás.Nem tudom mi lenne,ha összejönnék a bátyjával.Egyáltalán megéri-e leküzdeni ezeket az akadályokat?Vagy semmiképpen sem működne?Valami tanácsra lenne szükségem. : /
2011. jún. 18. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, működhet, de a bizalom nem lesz könnyű...

Tudja (feltéve, hogy tudja), hogy te is megcsalnád. Hiszen nem tiltakoztál az ellen, hogy az öccse... Na érted.

És az nem tök mindegy, hogy 40 cm-vel magasabb?!

Az, hogy te "csak" 15 vagy, ő meg 21, az már rizikósabb.

2011. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
figy, a bátyó tudja hogy egy ringyó vagy. ringyóval pedig senki se akar összejönni, attól függetlenül hogy vonzódik hozzád.
2011. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2al érte kegyet bocsi...ez hogy összevissza megcsalásban veszel részt...meg ha van még 2 fiu tesoja akkor azokal is akarsz vmit?! egy 21éves nem akar semmit egy 15 évestöl.és ha még 40centivel nagyob is..azt hiszik a gyereke vagy testvére vagy :D
2011. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15 évesen " nem olyan 'hellosziasmároljunk' típusú megcsalás " hát gratulálok.... :D szerintem csak tudja, hogy könnyűvérű vagy és meg akar dugni. sok sikert.
2011. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mért lennék ribanc?Én nem csaltam meg senkit,és már megbocsájts,de nem vagyok könnyűvérű.

Tudom,hogy itt gyk-n ez divat,hogy élből lek*rvázunk mindenkit,de...hm.Nem is tudom mért számítottam másra.:)

Amúgy nem hiszem,hogy tudja,mi volt az öccsével.

Az meg,hogy a gyerekének néznek elég vicces állítás....

2011. jún. 18. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
had legyen ez az én véleményem. igaz, hogy te nem csaltál meg senkit, de nyilván tudtad, hogy van nője, ha így beszélsz róla.. valljuk be ez is elég erkölcstelen.. és azt véve, hogy 15éves vagy, szerintem nem vagy más mint egy kis ribanc. és ezt a szemedbe is mondanám, ne aggódj :D elég őszinte ember vagyok..
2011. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves : )

Te biztosan nagyon erkölcsös vagy,úgyhogy ítélkezz nyugodtan mások felett,ha úgy érzed van hozzá jogod ;)

2011. jún. 18. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!