Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova forduljak segítségért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

Lassan 7 évvel ezelőtt szerelembe estem egy lányba. Voltak előtte más barátnőim is, neki is barátjai, de mindkettőnk úgy érezte, hogy ez a kapcsolat különlegesebb bármelyiknél.

Együtt veszítettük el a szüzességünket. De túl fiatalok voltunk, és a problémáinkat nem tudtuk éretten kezelni. Úgy éreztem, elhanyagol, így többször szakítottam vele pár napra, hogy érezze, mit veszíthet. De mindig visszasírta magát. Aztán egyszer úgy gondoltam, hogy ha mindig visszafogadom, és megszokja, akkor sosem fog tanulni belőle. Ezért talán egy-két hónapig nem beszéltem vele. Folyamatosan sírt, rámírt, és a testvéreimnek is. Már fel akarták jelenteni. Volt, hogy órákig újra és újra csörgette a telefonomat. Ő megfenyegetett, hogy összejön mással. Én megmakacsoltam magamat, azzal, hogy ha jó nwki más is helyettem, hát rajta. Tényleg megtette. De bármikor elhagyta volna miattam. Én viszont büszke voltam.

Egészen addig, amíg bele nem szeretett az új pasijába. Ekkor én hívtam őt rengetegszer. Vitatkoztunk, kértem, fenyegettem, zsaroltam. Elértem, hogy szakítson vele a barátja. Törölt, letiltott. A rendőrség is belekeveredett az egészbe. Mégsem szűnt meg közöttünk az a valami, az, ami miatt különleges kötődés volt közöttünk. Még évekkel később, egy már újabb párkapcsolata mellett is többször felizgult tőlem, kielégítette magát a telefonban. Miközben azt mondta, nem szeret. Máskor azt, hogy soha nem szűnik meg teljesen az, amit érez.

Sokszor mondta, hogy gyűlöl, ne hívjam. Mindent, mindent megpróbáltam már, hogy újrakezdjük a kapcsolatunkat, helyrehozzam a hibáimat. Soha nem kaptam rá lehetőséget.

Aztán szakítófélben volt a pasijával három év után. Felmerült a telefonos beszélgetéseinkben, hogy újrakezdhetném.

Végül mégis egy harmadikkal jött össze. Már egy éve így van. Lecserélte a telefonszámát, és azóta nem beszéltem vele. Nem merem keresni, hogy ne legyeb megint rendőrségi ügy.

Túlvagyok két feljelentésen, egy bírósági tárgyaláson, egy öngyilkossági kísérleten, és egy évig jártam pszichológushoz, aki végül nem adott új időpontot, voltaképp "megunta" a kezelésemet.

Próbáltam más lányokkal lefeküdni, de nem tudtam. Úgy érzem, ha ez nem rendeződik, gyerekem sem lehet így.


5 éve tart ez így, jóval túlmegy "az idő majd feledtetti" tanácsán. Párnaponta álmodok vele. Bármiről, egy tévés reklámról, a cipőm bekötéséről, egy ételről, fésűről, bármiről eszembejut, naponta többször.

Csak az tart benn az életben, hogy nem akarom a családomat fájdalomnak kitenni. Miattuk inkább én tűröm a fájdalmat, de elegem van.

23 éves vagyok. Az életemnek harmada ment el így.


2015. aug. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
pszichológus, pszichiáter, családállítás, hipnotizálás, és a többi.
2015. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Kamu:) és hogy nő vagy ráadásul nem mai csirke az zicher.


Talán ha életedben egyszer őszintén a valós dolgodat leírnád, akkor esetleg egyszer lenne lehetőséged helyes tanácsot kapni. De igy sosem fogsz.

2015. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam pszichológusnál. Semmi eredménye nem volt. Hipnotizálni is próbált, de nem úgy, hogy kicseréljen vele.


A családom igazából nem tudja, milyen fájdalmam van. Sajnálom a szüleimet, mert segíteni akarnának, de nem tudnak. Elmentünk kirándulni, kutyát is akartak nekem adni, de ez olyan, mintha a viszkető bőrömre kesztyűt húznának a hideg ellen. Nem a problémát oldja meg.

Gyógyszert is szedtem, különbözőket, de azon kívül, hogy altattak, nem változtatott semmin.


Most ismét menjek el egy orvoshoz, aki pénzért úgy tesz, mintha érdekelné, amit mondok? Megint nyíljak meg, és meséljek el mindent előről? Hogy halljam a közhelyeket, hogy több lány is van, és majd az idő megoldja? Hogy fiatal vagyok még, és előttem van az egész élet lehetősége.

2015. aug. 20. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2015. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!