Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihívjam a pasimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihívjam a pasimat verekedni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok,hogy melyikünk a keményebb.

Persze boxkesztyűben.



2015. aug. 20. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
nem! mert ha te győznél az a büszkeségében sebet ejtene és a kapcsolatotokra is kihathat.
2015. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kepzett harcos vagy valamilyen kuzdosportban akkor valoszinu lenne eselyed a technikai tudasod miatt, de normal felallasban fizikai lehetetlenseg, hiszen valoszinu nem vagytok egy sulycsoport.
2015. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki szeretned probalni magad, akkor menj le egy edzoterembe es egybol megtudod, hogy milyen is egy emberes pofon meg akkor is, ha az ottani sracok vigyaznanak Rad es csak ovatosan kapnal egyet.
2015. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a "pasid", akkor szívesen boxolnék veled egy jót. :D
2015. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kiütöd, max mosolyog rajta. Én ezt tenném. nem hiszem, hogy sebet ejtenél rajta, ha normális a csávó.
2015. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elég kemény vagyok.
2015. aug. 20. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
kivered neki? de miért boxkesztyűben?
2015. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hívjad, csak nehogy sírás legyen a vége. :D
2015. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádnám ezt és kétlem, hogy bármelyikőtök komoly kárt tudna tenni a másikban :-)
2015. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elég gyáva megoldás ez egy nő részéről mert te ki tudod használni hogy nő vagy és nem üt meg vagy csak egy kicsit.(a legtöbb)Ha meg kikáóz fujongani fogják meg köcsögözni meg minden,hogy kiütött egy nőt.Szóval igy is ugy is te győznél.De te szerintem ebben teljesen tisztában voltál.De én jelen pillanatban szivesen boxolnék egy nővel.
2015. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!