Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tönkre tesz ezzel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tönkre tesz ezzel, miért csinálja?

Figyelt kérdés
A párom nagyon család centrikus én meg nem vagyok annyira az : Egyre jobban zavar hogyha a testvére szól neki hogy menjen át segíteni szalad egyből ha valami ott elromlik meg csinálja .Hetente át megy hozzájuk meg ha találkoznak akkor iszogatnak beszélgetnek .. Velem is rengeteget foglalkozik de akkor is zavar és ha szólok neki hogy sok lesz akkor meg pukkad és veszekedünk .. Lehet hogy jobb lenne szakítanunk ? :/

2015. aug. 21. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled is rengeteget foglalkozik, akkor nem értem miért zavar. Az lenne a jó/normàlis, ha az ember szereti a csalàdjàt. Ebbe bele tartozik a màsik segìtése is.
2015. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Mi a probléma?

Nem érzed magad kicsit önzőnek?

Tessék gondolkodni!

2015. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hetente átmegy a testvéréhez? Ez szörnyű. Vigyázz vele, az ilyen elvetemült alakokból lesznek a rablógyilkosok.
2015. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bele tartozik de amikor már látod hogy kihasználják mert ha a páromnak szüksége van valamire senki se ér rá .. Meg amikor azt akarja a testvér minél többet igyon mert attól férfi a aférfi ha iszik .Pedig mindenki tisztába van vele hogy utálom ha a pasim alkoholizál mert apum alkoholista volt így én nem így láttom h ettől lenne férfi a férfi ..
2015. aug. 21. 18:19
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezt az embert nem fogod tudni magadnak kisajátítani, sem rá nem fogsz tudni telepedni és jól teszi hogy nem hagyja magát.
2015. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van ebbe de aért ne legyen már a párom alkoholista meg ne várja már el hogy meg csinálja a párom ezt meg azt ha a páromnak pénzbe kerül is a megjavitás akkor se addnak neki nulla forintot is meg az gyereküknek csak 20000ft ajándékot vehet ők meg alig vesznek a gyereknek valamit meg menjenek el strandra de a pasim fizesse ki de szemét egy dög vagyok hogy ezek zavarnak
2015. aug. 21. 18:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, sejtettem,hogy neked nem a legfényesebb a családi háttered.

egyébként azt lehet kihasználni,aki hagyja. Te persze elmondhatod a véleményed,de a döntés az öve. Ha nem fogadja meg,akkor nem tudsz mit tenni de ezzel "zaklatni" felesleges mert csak vitàt generál.

a piálàs meg..hát nem attól férfi a férfi,ez hatalmas hülyeség. Nem tudom milyen lehet alkoholista apa mellett,max csak elképzelni

Ezt a pàrod is gondolom tudja. De most megint az van,hogy te elmondhatod mi nem tetszik,de ő dönt. És az sem mindegy szerintem,hogx részegségig iszik,vagy bedob hàrom sört. Érthető,hogy téged ez zavar,de gondold picit át. Megtiltani nem fogod tudni.

2015. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mért nem dugod el a szerszámosládikát meg az ilyen cuccokat? ;) :D

Am ezért hülyeség lenne szakítani.

2015. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem látod magad, az a baj. Önző vagy és uralkodni akarsz a párodon, kisajátítod.

Hetente egyszer átmegy a testvéréhez és iszogatnak?

Na és? Ne mehessen át, mert TE nem vagy családcentrikus. Ne iszogathasson néha vele, mert TE utálod az alkoholt, mert a TE apád alkoholista volt.

De attól még nem lesz valaki alkoholista, ha alkalmanként iszik alkoholt. Attól még nem hanyagol el téged, ha heti egyszer elmegy a testvéréhez, vagy segít neki ebben-abban.


Ha így folytatod, szépen lassan tönkreteszed a kapcsolatodat.

Ne legyél ennyire smasszer típus.

Mindenkinek jár egy kis szabadság, családi élet.

2015. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy egy nőnek megtiltani bármit is felesleges...mondok valamit..a fiúknak is...
2015. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!