Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel mindent tönkre tehettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mindent tönkre tehettem?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja megismerkedtem egy lánnyal a baráti társaságomban és nagyon jóba lettünk,általában a véleményünk is egyforma.

Aztán a barátság átment erősebb kötődésbe amitől tartottam én is és ő is... tudja,hogy mit érzek iránta és ő is vonzódik hozzám viszont nemrég szállt ki egy 10 hónapos nem is kapcsolatból inkább kavarásból,így időt kér... én pedig pár napja durván elmondtam a véleményem,mert már egyre nehezebben bírom.

elmondtam neki,hogy tudom,hogy még mindig rá vár és,hogy soha nem érhetek az ő nyomába ..láttam rajta,hogy ez rosszul esett neki,de ezt érzem és nagyon remélem,hogy nem rontottam el az esélyem. Én nem akarok neki rosszat és sürgetni csak vannak olyan dolgok amikor reményt ad viszont néha mintha csak játszana. A véleményem elég durván hangzott el,de én ezt érzem. Nem tudom,hogy mit tegyek :(


2014. júl. 10. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot.
2014. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szard le. Keress olyat, aki túl van az előző kapcsolatán.
2014. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár volt a kirohanásod, szerintem ha eddig komolyan vett, ezután biztos megingott. Rossz, nagyon rossz nyitás. A türelem ha nem megy, inkább csendes eloldalgás, de nem pattogás, hogy nem haladsz előre nála.
2014. júl. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!