Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy szeret-e még a feleségem, vagy csak az érdekei miatt van még velem?

Figyelt kérdés
Mert sajnos az utóbbit érzem.
2010. márc. 10. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez édes kevés.

Van valami arra utaló jel,hogy már nem szeret?

2010. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
több infót!
2010. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
a kommunikáció csodákra képes! elhiszed?
2010. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

- Hárítja a szexet, de akkor is csak hagyja magát, néha még mást is csinál közben. (pl. macskát simogat)

- Olyanokat mond, hogy nem adok neki pénzt, holott minden rezsit én fizetek.

- Bármit bárhogy teszek, sehogy sem jó neki.

- Ha veszek neki csokat, vagy valamit olyan választ kapok, hogy ezt a múlt héten kívántam, most már nem kell.

- Szinte állandóan dúrván beszél velem, nincs egy kedves szava sem.

- Sosem mosolyog, nem örül semminek.

- Éjszakánként felkel és csinál valamit, amikor megkérdezem hogy mit, megsértődik. (A múlkor azt mondta, hogy kávézni ment le. De éjjel?)

- A megbeszélésünk ellenére belevágott egy iskolába, ahova gyakran eljár.

- Hanyagolja a háztartást, mindíg csak épp annyit csinál meg, amit muszály, a gyerekekre is reggel indulás előtt vasal ki annyit, ami aznap kell.

- Rendetlen, széthagy mindent, még a fiókokat is kihúzva hagyja rendszeresen, mondván nincs ideje.

- Napközben ruhástól, cipőstöl fekszik le az ágyba, mondván fáradt, és ilyenkor hozzá sem lehet szólni.

- Stb.

2010. márc. 10. 14:35
 5/18 A kérdező kommentje:

A kommunikációhoz két ember kell.

És főként az, hogy ha én kedvesen szólok hozzá, akkor normálisan válaszoljon, de évek óta csak durván felel mindenre.

Amúgy pedig megkérdeztem már tőle, de kitérő választ adott.

2010. márc. 10. 14:38
 6/18 A kérdező kommentje:
Szokott sütni bundáskenyeret, de nekem nem az a kedvenc kajám. Sőt...
2010. márc. 10. 14:39
 7/18 anonim ***** válasza:
Uhh,ez nem túl jó,sajnálom :S
2010. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok házasok?

Gyerkőcök? Hány évesek? Vagy csak egy van?

Nincs véletlenül valami gondja amit nem mond el?

Suli?

Fogamzásgátlót szed?

Lehet hogy hülyeségeket kérdeztem, de ha válaszolsz, talán segíthetek!

2010. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A válaszok a kérdésekre:

Mióta vagytok házasok?: 17 éve

Gyerkőcök? Hány évesek? Vagy csak egy van?: kettő van, 11 és 15 évesek

Nincs véletlenül valami gondja amit nem mond el?: Lehet, de attól még szerethetne.

Suli?: Ez egy fontos probléma. Egy csomó iskolátát megcsinált, szinte állandóan van valami suli neki, amik miatt valóban van nézetletérés, mert szerintem már abba kellene hagyni (különösen ha nem megy), hiszen már több diplomája is van. Az utolsót már titokban kezdte el, az elején persze letagadta.

Fogamzásgátlót szed?: igen

2010. márc. 10. 15:10
 10/18 anonim ***** válasza:

14.30

Ist.n vagy, nekem is az a kedvencem!

2010. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!