Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rájöttem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rájöttem, hogy a feleségem egy másik pasival akar találkozni. Szóljak neki? Vagy várjak még? Gyerek is van.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben nem várnám meg még összejön köztük a találkozás.jobb a bajt megelőzni,mint kimászni belőle ha már benne vagy.
2011. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Én meg nem szólnék neki!

hanem titokban elmennék arra a kis légyottra hogy valójában mi is történik ott!

Ha rajtakapod őket az sokkal nagyobb bűntudatot ébreszt benne minthogyha figyelmezteted arra hogy máskor jobban vigyázzon!

Egyébként konkrétan milyen célból akar találkozni azzal a férfival?Megvan beszélve a szex?

2011. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy pontosan nem tudom hol találkoznak.

Szex nem lesz mert amikor találkoznak meg lesz a havija.

2011. júl. 23. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nemtuom!

Gondolom nemárulta el nekd hanem te jöttél rá hogy taálkozni akar egy férfival!

Finoman megkérdezhetnéd hogy mit csinál azon a napon majd,mintha szeretnél vi közös progit!Akkor látnád mennyire hoza zavarba ha haudnia kell!

2011. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és azt te honnan tudod h akkor pont meglesz a havija?és ha késik neki?ez is gyakran megesik ám!vagy ha nem érdekli egyikőjüket sem h megvan neki?
2011. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!