Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, ha az újdonsült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ha az újdonsült barátnőtök arra kérne, hogy költözzetek hozzá, de a lakása túlságosan "csajos", szívesen laknátok nála?

Figyelt kérdés

Megismersz egy több éve egyedülálló lányt, megkedvelitek egymást és végül összejöttök. Előtted, azaz a szingli életmódja idején a lány kicsit átalakította a lakását, a falak babarózsaszínűek lettek, mindenhol Hello Kitty-s plüssfigurák, tárgyak, díszek, a házimozirendszertől kezdve a zuhanyfülkén át sikerült kicsit "ízlésficamosra" kidekorálnia, még a vécékagylóból is valamilyen Teletubbies-ra hasonlító cuki vigyorgó illatosító néz rád vizelés közben. Olyan az egész lakás, mintha egy kisbaba hatalmas szobája lenne.


Jól éreznéd magad hosszabb távon egy ilyen közegben? Nem lenne túl zavaró, hogy egy rózsaszínű mesevilágban kell laknod? Értem én, hogy sok lánynak/nőnek van egy bizonyos stílusa, érdeklődési köre, hobbija, amit szeretne tárgyiasítani a lakásban, de egyes lányok/nők nem viszik túlzásba olykor a dekorációt? De nincs is ezzel gond! A baj inkább azzal van, ha másokra rá akarnának kényszeríteni egy ilyen "Képzeletföldje" otthonba történő összeköltözést.


Csakhogy fogalmatok legyen, miről beszélek, bemutatnám példaképekkel:


Ez például egy teljesen átlagos, kényelmes, színekben szegényes, mégis roppant egyszerű, barátságos női lakás, amiben akár egy férfi is ellakhat: [link]


Ez meg egy rémálom: [link] És ez csak a szoba, tehát ugyanilyen stílusban képzeld el a konyhát, az előszobát, a gardróbot, a fürdőszobát, mindent.


Tudnál benne lakni? Sokan nem esnek túlzásba a dekorációt illetően?


2015. aug. 23. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nézd! Ha nem egy patkánylyuk lenne a lakás, hanem, mint a képen szép modern épület, akkor ellaknék benne úgy is. Bár nem tudom meddig bírnám.:D Valószínűleg lennének javaslataim kis átalakításra. 27/F
2015. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Remélem ez csak egy rossz álom csípjetek meg :D


Valószínűleg egy darabig el tudnám viselni, hisz az ő lakása. De azért megkérdezném idővel, hogy mi lenne ha ez meg az unisex lenne ezután?! Mert így akár egy piros masnit is köthetne a kis haverra. Ha nem elutasító a reakciója akkor minden oké ellenkező esetben én biztos beledőlnék a kenyérvágóba.

2015. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen. Viszont egyrészt én is vinném a plüsseimet, másrészt szeretném, ha benne lenne egy kis változtatásban.


Pár hónapig egyébként ki lehet bírni.

2015. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Blade Bone ***** válasza:
73%
Az elsőben igen, de megmondom őszíntén, eleve furán érezném magam, mivel én költöznék a nőhöz. Ezt még kimondani is nyomasztó. :/ Persze nyilván ha nagyon szerelmesek lennénk és nem lenne házam, akkor belemennék, de az első olyan megjegyzésnél, hogy én csak beköltöztem a lakásába, elhúznám a csíkot. .. . A második kép sem olyan nagyon durva, legalább lenne ízlése a lámynak, viszont ha a többi helyiség is ilyesmi jellegű lenne, az már zavaró lenne. De ezen nyilván lehet változtatni, ha együtt laktok.
2015. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Elnézést, hogy beleszólok a férficsevejbe, de egy valamit nem értek:)

Ha valaki a lakását így rendezi be, akkor a többi holmiján is látszik a stílusa (tollak, füzetek, öltözködés, akár a kocsiján, biciklijén is!). Ha valaki annyira nem bírja elviselni ezt a stílust, akkor jó eséllyel a lány sem fogja felkelteni a figyelmét, nem?

2015. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze olyan lánnyal, aki "Képzeletföldjén" él. :)
2015. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5: Magamból kiindulva, nem. Én nem igazán írom ki a homlokomra az érdeklődési körömet (vagy ha úgy tetszik, azt, hogy mi tetszik). Nem reklámozom a nagy nyilvánosság előtt. Sokan meglepődnének.
2015. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavarna nem tudnám elviselni a közeget ! vagy átfestené vagy csinálnék magamnak egy külön szobát az én izlésemnek megfelelöen
2015. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7-es: Hm, akkor úgy tűnik van ilyen is, csak én nem találkoztam még vele. Nem volt olyan ismerősöm még, akinek a lakásába lépve meglepődtem volna:)
2015. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: Akkor én vagyok a kivétel. Nálam már lepődtek meg.
2015. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!