Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kedvencei kozott a facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvencei kozott a facebookon csak bikinis nok vannak szexy pozban. Mennyire van oda a baratnőéért?

Figyelt kérdés

25 L

Utannam tepert sokaig de mivel nekem baratom van elutasitottam .Ezutan azonnal baratnoje lett. Kozben a facen mind sexy csajos oldalakat lajkol. Velemeny ?



2015. ápr. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le?
2015. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közöd?
2015. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged? Korábban is lájkolhatta..
2015. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Elutasítod, aztán facebookon kémkedsz utána? :D

Nők...

2015. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen mert erdekel. Ès miert ne tennem ?

Ha nem tetszik akkor nem pazarold az idodet ram.

Vannak ertelmes valaszolok is a gyakorikon .


Csak velemenyt kertek attol akinek kedve van irjon..

Ne offolj legyszi.

2015. ápr. 28. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Vicces a kérdés, mert a barátom pont ma kérdezte meg, zavarna-e ha az egyik magyar fitnesses bikinimodell lány oldalát belájkolja.

Azért kérdezte meg, mert korábban voltak ebből vitáink. Azt mondtam nem, mert mostanra már én is hasonló fizikummal rendelkezem, plusz tudom, érzem, hogy szeret.

Nem látsz bele a kapcsolatba, lehet, hogy a barátnőjének van annyi önbizalma, hogy nem izgatják ezek a képek, mert közben a fiú minden nap elmondja neki mennyire szépnek, szexinek okosnak stb, találja.

2015. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!