Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak adjatok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak adjatok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
Sok éve vagyunk együtt a párommal, minap egy őszintébb és mélyebb beszélgetés keretében azt mondta, hogy ő most egy kicsit elbizonytalanodott az érzéseiben, velem kapcsolatban. Azt tudni kell, hogy egy nem mindennapi élethelyzetben vagyunk éppen, ami lelkileg mindkettőnket megviselt, és ennek szoros következménye ez a dolog is. Én ezért nem haragszom rá, egy sok éves kapcsolatban bizony elfordul, hogy az ember elbizonytalanodik. Én viszont úgy döntöttem, hogy bebizonyítom neki, hogy nincs oka bizonytalankodni, szeretném őt gyakorlatilag ismét meghódítani...Adjatok tanácsit mit csináljak...hogyan érjem el? hogyan bizonyítsak neki? Minden ötletet szívesen fogadok...:)
2015. aug. 23. 17:34
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
De nem tudjuk mik a gondok, vagy találgassunk és majd te eldöntöd mi a jobb?
2015. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most azért kéred férfiak tanácsát, mert a párod férfi, vagy azért, mert te vagy a férfi?:D Nem teljesen értem.


Volt már ilyen mélypont a kapcsolatomban, nálunk az okozta, hogy elég messze vagyunk egymástól. Az segített, hogy hosszabb, minőségi időt tudtunk együtt tölteni.

2015. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek gondok...a gond jelenleg annyi, hogy bizonytalan...ezt az állapotot kellene orvosolni...ne legyen bizonytalan, mert ez a legrosszabb, ennél még az is jobb lenne, ha azt mondaná, hogy elhagy...Szóval, a kérdésem csak annyi, hogy ha együtt lennétek egy lánnyal, bizonytalanok lennétek az érzéseitekben, mit kéne a lánynbak ahhoz csinálni, hogy ez a bizonytalanság elmúljon?
2015. aug. 23. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Sokszor egy új frizura is elég.

2015. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huszas éveink végén járunk, köszi a tippet, jó ötlet az új frizura..:) talán csináltatok valami extrémebbet...:) Tudom, hogy régebben bukott arra, hogy extravagánsabb stílusú voltam, mára már elég visszafogott lettem...
2015. aug. 23. 17:51
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát én mikor együtt voltam a bnőmmel és ilyen gondunk volt, én megmondom őszíntén nem vártam volna csodát tőle, csak annyit hogy legye n hozzám őszínte, figyeljen rám mikor pl beszélgetünk, vagy ha éppen csináltam valamit, oda jöhetett volna többször is, hogy segíthet-e, vagy mikor társaságban voltunk, rám jobban kellett volna figyelnie mint azokra, akiket jó formán nem is ismer. Nálunk, vagyis bennem ezek miatt a dolgok miatt alakult ki a bizonytalanság, és a helyett, hogy megkaptam volna a sokszor ígért változást, egyre rosszabb dolgok követték egymást amiket végül meguntam és véget vetettem az egésznek. És még annyit hozzátennék, ha hasonló gondjaitok vannak, ilyen drasztikusan nem fogsz tudni megváltozni, mert szeretni sem lehet parancsszóra.
2015. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A SEX a lényeg! Minden párkapcsolat alapja a SEX...
2015. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JulesM111 ***** válasza:

Főzz neki valami finomat, öltözz csinosan, részesítsd orális örömökben.

Tedd ezt gyakran, sokat segít, ha a férfi bizonytalan ;)

2015. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!