Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is kiakadna ezen? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kiakadna ezen? Csak szerintem fura?

Figyelt kérdés

Párommal ma nagyon összevesztünk délelőtt.

A féltékenységem ès az (ällitolag ok nèlküli) vädaskodásomon huzta fel magät.


Mérgében felült a motorjára és azt mindta elmegy az anyjához (elváltak a szülei) eltelik pár ora.... Mindom felhivom mär...na nem veszi fel... Megint hivom..semmi.

Mär nagyon ideges voltam,mi den opciora gondoltam.

Vègül kb. 30perc utän hivott vussza,hogy nem hallotta a csörgést mert uton van csak most ällt meg tankolni ès nèzte meg a telojät.

Kérdezem,hogy hol van,erre kiderült hogy lement egyedül a vidéki mamájához,aki az ország mádik felèn lakik, ès akivel szinte alig beszèl.

Gondolta leugrik mert az apja is lent volt pluszvrèg järt arra.


hát totäl lefagytam.

Nem is az a bajom,hogy engem itthon hagyott,mert okè balhèztunk,le akart higgadni.... De ez normälis dolog,hogy csak ugy elmegy az ország mädik felére egyedül motorral????


SZOVAL NEKEM EZ HIHETETLEN.


tudja hogy alapbol féltékeny vagyok ès amikor egyedűl meg nélkülem motorozik mindig arra gondolok,hogy csajjal van...de most ez mègjobban bennem van...


Szerintem fura ez?


2015. aug. 23. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Te nem vagy normális, és szerintem kezelni kéne téged. A pasi helyébe nagyon helyre pakolnálak..hogy tudd merre az arra a beteges féltékenységeddel.
2015. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolta lemotorozik egyedül nyugodtan, Nem hiányzott biztos neki a hisztériád, hogy még a motoron se hagyd békén.
2015. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szoval hazajött ès mesèlte,hogy mi volt lent, stb stb.

Szämära ez természetes hogy egész napra kb..

11-18ig eltünt és azt sem tudtam mi van vele....


Este mikor hazajött mondtam neki,hogy azért ilyet tōbbet ne, és hogy ez nekem igy nem fekszik...

Persze most is ő van megsértődve,mert hogy ha nem balhèztam volna vele,akkor nem ment volna sehova..



Na könyörgom ez a megoldäs?

Együtt vagyunk,de külön utakon järunk???



VÈLEMÉNY??? MÁS IS KIAKADT VOLNA EZEN????

2015. aug. 23. 21:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Beteg ember vagy. A féltékenykedést kellene kezelni, nem más idegeire menni vele.
2015. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Normälis?????


Komolyan normis az hogy a pasim eltűnik egy napra,azt sem tudom él.e mèg és ö közben bejärja az országot???

2015. aug. 23. 21:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Melletted igen, normális.


Egy féltékenykedő, hisztis nő mellé örüljél, hogy egyáltalán visszamegy.

2015. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye remélem tudod, hogy a féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban?


Ha nincs rá okod, akkor hagyd abba a féltékenykedés, mert hamarosan vége lehet a kapcsolatodnak emiatt!


És igen, normális, leakart higgadni a párod!

De komolyan, ezt miért nem lehet megérteni?


Igen, csak szerinted furcsa! Én nem akadnék ki emiatt, de az is igaz, hogy én nem vagyok féltékeny a pasimra, mert szeretem és megbízunk egymásban, sőt, hogy még fokozzam az izgalmakat, 200 km-es távkapcsiban élünk, és még így sem vagyunk féltékenyek egymásra, mert tudjuk, hogy a féltékenységnek semmi értelme!!!

2015. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"tudja hogy alapbol féltékeny vagyok ès amikor egyedűl meg nélkülem motorozik mindig arra gondolok,hogy csajjal van...de most ez mègjobban bennem van.."


Ezt most mint nő írom. Gáz vagy... nagyon gáz

2015. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy kettőtök közül egyedül te mérgezed ezt a kapcsolatot? :)
2015. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy eltűnik nem bír elviselni ! Megértem! Hamarosan az életedből is távozik ha nem változol!
2015. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!