Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted eljut-e a közeljövőb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted eljut-e a közeljövőben az emberiség ide főként párkapcsolatait tekintve?

Figyelt kérdés

Mint amit A nő (2013-as) film tárgyal. Hogy az embereknek szuperintelligens PC-jük lesz, akivel beszélgetni tud úgy a mesterséges intelligencia fejlődése által, mintha egy rendes emberrel beszélgetne. A filmben a pasas beszélget a női hangon megszólaló Operációs rendszerével, és beleszeret. Elég kemény társadalomkritika a film, a modern technika fejlődése és az emberi magány között párhuzamot vonva. Minél "tökéletesebb" a világ, annál több a magányos ember benne.


Írsz kort és nemet is? Kösssz.


2015. aug. 23. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A mesterséges érzelmek nem érzelmek.
2015. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Blade Bone ***** válasza:
A Knight Rider-be is volt ilyen :D De szerintem ez biztosan be fog egyébként következni, sőt még transzcendes is lesz.
2015. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, de most elképzeltem, hogy beleszeretek a gépembe, és tök jó lehet, lehet jobban kijönnék vele, mint a nőkkel :D, mert azokkal nekem sehogy se megy.. Csak nem tudom a notebookom milyen lenne az ágyban, hogy oldanánk meg azt a dolgot. :D
2015. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az,hogy vannak vagy lesznek ilyen elszigetelt esetek az nem komoly kritika a társadalom egészére.

Ha egyszer lehetségessé válik az ilyesmi akkor is csak alig néhányan fognak élni ezzel a lehetőséggel,olyan emberek akik nem képesek valódi emberi kapcsolatok kialakítására,ők ezt úgy fogják majd fel,hogy ez is jobb mint a semmi.


37F

2015. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem fog bekovetkezni. Egyfelol, mert ugye az oszton a fajtarsaink fele hajt minket, masfelol pedig nem tudom, hogy egy ilyen mesterseges intelligencianak milyen fizikai manifesztacioja lenne, de bizonyosan iszonyuan elterne az emberi kinezettol. Szoval szerintem ez maradjon inkabb tudomanyos fantasztikum.
2015. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nem tudja megérinteni, megölelni, nem kap valódi érzelmeket. Talán néhányan azok közül, akik nem tudnak kapcsolatot teremteni, élnének egy ilyen "társsal", de a nem valódi érzelmekkel soha nem lesznek ők sem maradéktalanul elégedettek, maximum pótléknak érzik.

36/N

2015. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
El, de ahhoz még kell 300 év minimum. De lehet keveset mondtam.
2015. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hamarabb bekövetkezik mint gondolnánk.
2015. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A filmben 2018 van, tehát a közeljövő.
2015. aug. 23. 22:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem. Sőt, már várom a japán robotokat. Nincs szükségem igazi emberi társaságra, de mégis sok minden hiányzik az életemből.
2015. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!