Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim elveszi az önbizalmam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim elveszi az önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasim sportoló és tapadnak rá a csajok, teljesen elveszi az önbizalmam, soha nem mondja, hogy szép vagyok. Miatta nagyon sokat foglalkozom a külsőmmel,sőt túlzásba is viszem Mások szépnek tartanak, szépségversenyeken is értem már el helyezéseket, de ő nem hogy bátorítana,inkább kritizál. Nem szeretném elhagyni az biztos, de néha hetekig tükörbe se birok nézni anélkül, hogy elsírnám magam. Hogy bírnék ezen változtatni?

2015. aug. 24. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Le kéne törni a pasidnak a szarvát. Kritizáld meg te is valamivel. Mondjuk lehetne nagyobb is a farka.
2015. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakits. Tonkre fog tenni.nekem igy vitte le exem az onbizalmam :( pedig nekem is ezren mondjak h szep vagyok. Ma mar nem hiszem el es utalom magam. Foleg azt amit o mindig kritizalt bennem. Kerlek ne hagyd h tonkre tegyen. 25l
2015. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Mi az j sokaz foglalkozol magaddal mit csinalsz?
2015. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Orulj neki
2015. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
szakíts vele, hosszú távon tényleg bele fogsz betegedni
2015. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele beszélgetni? Elmondhatnád ezt neki, szerintem ennyi bizalom kell egy kapcsolatba, hogy ilyet el merj mondani neki anélkül, hogy visszafordítaná ellened. Az én barátom sokszor dicsér engem, és mellette megjön az önbizalmam, nem pedig elmegy... Nem lehet, hogy nagyon is tisztában van azzal, hogy gyönyörű vagy, csak nem akarja hogy elszállj, vagy hogy túl nagy önbizalomra kapj? Lehet hogy attól fél, ha túldicsérne, akkor nem tartanád őt elég jónak magadhoz.
2015. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Probalj vele leulni es megbeszelni a problemadat. HA szeret akkor megteszi, hogy vegighallgat.


Ha ezutan sem valtozik semmi, hagyd ott.

2015. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bence_ ***** válasza:
100%
Gondold végig neked miért van szükséged egy ilyen pasira aki bánt? Mit kompenzálsz evvel?
2015. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Mennyi sok rosszakaratú pics.a van itt. A fiúról mindössze annyi infót kaptatok hogy sportoló és nem mondja a barátnőjének hogy szép. Erre ti azt javasoljátok neki hogy mondja azt a barátjának hogy kicsi a farka. Ha azt mondta volna a srác a nőjének hogy bűnronda akkor billenne helyre a mérleg nyelve a kicsifarkazással. De nem mondott semmi ilyet! Egy sportolónak ne rójjuk már fel bűnül hogy kisportolt, jó teste van.

Ne azzal rántsuk már helyre valakinek az önbizalmát hogy a másét lerántjuk a mi szintünkre barmok.

2015. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mert csak tönkre tesz.
2015. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!